Jadis Orchestra Reference

Bränd:
Jadis Electronics
Tüüp:
Integreeritud lampvõimendi
Võimsus:
2x40W Klass-B
Bias:
Fikseeritud, seadistamise vajadus peale lampide vahetust.
Sisendid:
5 liinisisendit
Tundlikkus:
250mV
Vaakumlambid:
4 x EL34 2 x ECC83
Sagedusriba:
5Hz to 60kHz @-3dB
Plokkide arv :
1
Voolutarve:
300W
Kaugjuhtimispult:
Eraldi tellitav, + 450 EUR
Mõõdud:
53x27x20 cm
Kaal:
20 kg
Värvus:
Kuldne

4 490,00€

Toote info

Kirjeldus

Orchestra "Reference" versioonile lisandub kuldne disain ja võimalus lisada toonikontrolli regulaatorid


Veebi ülevaated: 

Orchestra review on Stereophile
http://www.stereophile.com/content/jadis-orchestra-reference-mkii-integrated-amplifier#84KrpyB3BZJzlFlb.97

http://www.hifilive.es/2014/09/23/jadis-orchestra-reference-se-2

http://www.audiophilia.com/wp/?p=5664

Brändist

Jadis Electronics

Firma JADIS on André Calmette’e sügava kire vili, kes on oma vaba aja pühendanud täpseima muusikalise reproduktsiooni uurimisele. Et saada taasesitusel sama emotsioon, mida on tunnetatud kontserdi ajal. Ta on  loonud oma prototüübid kirega, mis on jätnud audiofiilide seas erakordse mulje. Neid peeti ühemõtteliselt parimateks võimenditeks võrreldes teise, tolleaegsete parimate võimenditega.

 Sellest edust innustatuna otsustas ta 1983. aastal oma tootmist ratsionaliseerida ja asutas ettevõtte nimega JADIS. Alguses hakati võimendeis tootma ükshaaval, vastavalt algsele plaanile, kuid üsna pea koolitas hr Calmettes välja oma enda tehnikud, kes suutsid toota elektroonikat tema filosoofia kohaselt.

 Jadis võimendite kvaliteedi tagab suures osas nende unikaalne väljundtrafo. Unikaalse kontseptsiooniga ja olles samahästi kui purunematu, annab see võimendile absoluutse stabiilsuse, olenemata mistahes koormusest. 

Trafod on valmistatud otsast lõpuni Jadis tehases, Villedubert-s. Trafod keritakse käsitsi ja valatakse seejärel spetsiaalsesse vaiku, tagades seeläbi maksimaalse helikindluse ja termilise stabiilsuse.

Trafo võimsuse osas on näitajad hämmastavad: maksimaalne lubatud võimsus on kuni 2500 W.

Kuna JADIS-võimendid on ainsad maailmas, mis selliseid näitajaid omavad,  tagavad nad fantastilise dünaamika nii bassitoonides kui ka kõrgsagedustes. Jadis võimenditel puudub “oma värving” täielikult, nad taasesitavad heli täpselt nii nagu helilooja on selle salvestanud ja enamik neist töötab puhtas A-klassis.

Nendel põhjustel on see ideaalne võimendi-süsteem igasugusele akustilisele kõlarile, olenemata takistuse “kurvist” , funktsionaalsuse tüübist või tundlikkusest.

Samas kategoorias on veel 22 toodet :