Jadis DA50

Bränd:
Jadis Electronics
Tüüp:
Integreeritud lampvõimendi
Võimsus:
30W Class-A
Bias:
Automaatne
Sisendid:
5 liinisisendit
Tundlikkus:
100mV
Vaakumlambid:
4 X KT88/KT120/6CA7 2 X ECC83/12AX7 3 X ECC82/12AU7
Sagedusriba:
20Hz to 35kHz @-3dB
Plokkide arv :
1
Voolutarve:
275W
Kaugjuhtimispult:
eraldi tellitav. +450EUR
Mõõdud:
485 x 345 x 330
Kaal:
31kg
Lisainfo:
Lampidel KT88/KT120 versioon + 210EUR

8 370,00€

Toote info

The evolution of the DA50S, the DA50RC comes with remote control. The protection fuses are positioned on the top of the chassis.
Jadis DA50 Signature is a new generation of integrated amplifiers from Jadis. It is definitely a big upgrade to Jadis Orchestra in every way. Its chassis is surgical stainless steel, looking aesthetically pleasing and is hard-wearing, guaranteeing the permanence of the amplifier.

REFERENCES

The sound of the Jadis DA50 Signature is lush, fleshed-out, organic and very musical. It is also rich in detail, liquidity, and has an overall more relaxed presentation that many an audiophile will equate with.

Brändist

Jadis Electronics

Firma JADIS on André Calmette’e sügava kire vili, kes on oma vaba aja pühendanud täpseima muusikalise reproduktsiooni uurimisele. Et saada taasesitusel sama emotsioon, mida on tunnetatud kontserdi ajal. Ta on  loonud oma prototüübid kirega, mis on jätnud audiofiilide seas erakordse mulje. Neid peeti ühemõtteliselt parimateks võimenditeks võrreldes teise, tolleaegsete parimate võimenditega.

 Sellest edust innustatuna otsustas ta 1983. aastal oma tootmist ratsionaliseerida ja asutas ettevõtte nimega JADIS. Alguses hakati võimendeis tootma ükshaaval, vastavalt algsele plaanile, kuid üsna pea koolitas hr Calmettes välja oma enda tehnikud, kes suutsid toota elektroonikat tema filosoofia kohaselt.

 Jadis võimendite kvaliteedi tagab suures osas nende unikaalne väljundtrafo. Unikaalse kontseptsiooniga ja olles samahästi kui purunematu, annab see võimendile absoluutse stabiilsuse, olenemata mistahes koormusest. 

Trafod on valmistatud otsast lõpuni Jadis tehases, Villedubert-s. Trafod keritakse käsitsi ja valatakse seejärel spetsiaalsesse vaiku, tagades seeläbi maksimaalse helikindluse ja termilise stabiilsuse.

Trafo võimsuse osas on näitajad hämmastavad: maksimaalne lubatud võimsus on kuni 2500 W.

Kuna JADIS-võimendid on ainsad maailmas, mis selliseid näitajaid omavad,  tagavad nad fantastilise dünaamika nii bassitoonides kui ka kõrgsagedustes. Jadis võimenditel puudub “oma värving” täielikult, nad taasesitavad heli täpselt nii nagu helilooja on selle salvestanud ja enamik neist töötab puhtas A-klassis.

Nendel põhjustel on see ideaalne võimendi-süsteem igasugusele akustilisele kõlarile, olenemata takistuse “kurvist” , funktsionaalsuse tüübist või tundlikkusest.

Samas kategoorias on veel 21 toodet :