Jadis I88S

Bränd:
Jadis Electronics
Tüüp:
Integreeritud lampvõimendi
Võimsus:
2x90W in pure class A
Bias:
Automaatne
Sisendid:
4 liinisisendit, 1 digitaalsisend USB
Väljundid:
2 kõlariposti kanalile ( Bi-Wire võimalus)
Tundlikkus:
190mV
Vaakumlambid:
8 X KT150 2 x ECC83/12AX7, 3 x ECC82/12AU7
Sagedusriba:
10Hz -19kHz
Plokkide arv :
1
Kaugjuhtimispult:
komplektis
Mõõdud:
50 x 40 x 22 cm
Kaal:
40kg

14 850,00€

Toote info

The Jadis I88 is designed around a double push-pull of KT150. It bring about 90W in pure class A. Including a remote control and an USB input to enjoy the music from your Pc or Mac.

REFERENCES

"The Best of The Best" by HightFidelity.pl during the Audio.Video.show 2015 in Poland

Brändist

Jadis Electronics

Firma JADIS on André Calmette’e sügava kire vili, kes on oma vaba aja pühendanud täpseima muusikalise reproduktsiooni uurimisele. Et saada taasesitusel sama emotsioon, mida on tunnetatud kontserdi ajal. Ta on  loonud oma prototüübid kirega, mis on jätnud audiofiilide seas erakordse mulje. Neid peeti ühemõtteliselt parimateks võimenditeks võrreldes teise, tolleaegsete parimate võimenditega.

 Sellest edust innustatuna otsustas ta 1983. aastal oma tootmist ratsionaliseerida ja asutas ettevõtte nimega JADIS. Alguses hakati võimendeis tootma ükshaaval, vastavalt algsele plaanile, kuid üsna pea koolitas hr Calmettes välja oma enda tehnikud, kes suutsid toota elektroonikat tema filosoofia kohaselt.

 Jadis võimendite kvaliteedi tagab suures osas nende unikaalne väljundtrafo. Unikaalse kontseptsiooniga ja olles samahästi kui purunematu, annab see võimendile absoluutse stabiilsuse, olenemata mistahes koormusest. 

Trafod on valmistatud otsast lõpuni Jadis tehases, Villedubert-s. Trafod keritakse käsitsi ja valatakse seejärel spetsiaalsesse vaiku, tagades seeläbi maksimaalse helikindluse ja termilise stabiilsuse.

Trafo võimsuse osas on näitajad hämmastavad: maksimaalne lubatud võimsus on kuni 2500 W.

Kuna JADIS-võimendid on ainsad maailmas, mis selliseid näitajaid omavad,  tagavad nad fantastilise dünaamika nii bassitoonides kui ka kõrgsagedustes. Jadis võimenditel puudub “oma värving” täielikult, nad taasesitavad heli täpselt nii nagu helilooja on selle salvestanud ja enamik neist töötab puhtas A-klassis.

Nendel põhjustel on see ideaalne võimendi-süsteem igasugusele akustilisele kõlarile, olenemata takistuse “kurvist” , funktsionaalsuse tüübist või tundlikkusest.

Samas kategoorias on veel 21 toodet :