Jadis I50

Bränd:
Jadis Electronics
Tüüp:
Integrated amplifier with remote control and digital input
Võimsus:
50W class-A
Bias:
Autobias
Sisendid:
4 line input, 1 digital input, 2 speaker output (for bi-wiring)
Tundlikkus:
110mV
Vaakumlambid:
4 x KT150 ,2x ECC83, 3 x ECC82
Sagedusriba:
20Hz to 20kHz
Plokkide arv :
1
Voolutarve:
300W
Kaugjuhtimispult:
Included
Mõõdud:
48.5x34.5x24.5 cm
Kaal:
32 kg

11 400,00€

Toote info

50W per channel A Class, USB digital input, KT150 tubes, remote control.

It has been widely thought since the 1980s, that tube technology is a thing of the past, obsolete even. However, at Jadis we are keeping this technology alive because it reproduces the best quality sound. Although tube manufacturers may be few and far between today, those left are still innovating and offering us new tubes.

We received the first KT150 tubes earlier this year. Having seen their qualities and characteristics, we decided to give them a try. Enraptured by the sound quality of bass notes and the details associated with the obvious power, we decided to launch a new integrated amp, called I-50.

The KT150 is incompatible with other power tubes (KT90, KT88 etc…). Therefore, the I-50 is completely unprecedented at Jadis. Specific out-put transformers are required to make the most of the KT150, hence the necessity to adapt the schema. In keeping with current trends, the I-50 is not only equipped with a volume remote control, but also a digital USB input which will allow the end user to connect directly to their computer.

Whilst visually it compares to the existing simple push / pull integrated amps in the Jadis range (DA30, DA50, I-35), the I-50 combines the very best of traditional tube quality sound in its most modern form to date.

Brändist

Jadis Electronics

Firma JADIS on André Calmette’e sügava kire vili, kes on oma vaba aja pühendanud täpseima muusikalise reproduktsiooni uurimisele. Et saada taasesitusel sama emotsioon, mida on tunnetatud kontserdi ajal. Ta on  loonud oma prototüübid kirega, mis on jätnud audiofiilide seas erakordse mulje. Neid peeti ühemõtteliselt parimateks võimenditeks võrreldes teise, tolleaegsete parimate võimenditega.

 Sellest edust innustatuna otsustas ta 1983. aastal oma tootmist ratsionaliseerida ja asutas ettevõtte nimega JADIS. Alguses hakati võimendeis tootma ükshaaval, vastavalt algsele plaanile, kuid üsna pea koolitas hr Calmettes välja oma enda tehnikud, kes suutsid toota elektroonikat tema filosoofia kohaselt.

 Jadis võimendite kvaliteedi tagab suures osas nende unikaalne väljundtrafo. Unikaalse kontseptsiooniga ja olles samahästi kui purunematu, annab see võimendile absoluutse stabiilsuse, olenemata mistahes koormusest. 

Trafod on valmistatud otsast lõpuni Jadis tehases, Villedubert-s. Trafod keritakse käsitsi ja valatakse seejärel spetsiaalsesse vaiku, tagades seeläbi maksimaalse helikindluse ja termilise stabiilsuse.

Trafo võimsuse osas on näitajad hämmastavad: maksimaalne lubatud võimsus on kuni 2500 W.

Kuna JADIS-võimendid on ainsad maailmas, mis selliseid näitajaid omavad,  tagavad nad fantastilise dünaamika nii bassitoonides kui ka kõrgsagedustes. Jadis võimenditel puudub “oma värving” täielikult, nad taasesitavad heli täpselt nii nagu helilooja on selle salvestanud ja enamik neist töötab puhtas A-klassis.

Nendel põhjustel on see ideaalne võimendi-süsteem igasugusele akustilisele kõlarile, olenemata takistuse “kurvist” , funktsionaalsuse tüübist või tundlikkusest.

Samas kategoorias on veel 20 toodet :