Jadis I35

Bränd:
Jadis Electronics
Tüüp:
Integreeritud lampvõimendi
Võimsus:
2x30W Klass-A
Bias:
Automaatne
Sisendid:
5 liinisisendit
Väljundid:
1 liiniväljund
Konnektorid:
2 kõlari väljundit ( Bi-Wire võimalus)
Vaakumlambid:
4 x KT88/KT120/6CA7, 2 x ECC83, 3 x ECC82
Sagedusriba:
20Hz to 20kHz
Plokkide arv :
1
Voolutarve:
275W
Kaugjuhtimispult:
Eraldi tellitav, +450EUR
Mõõdud:
485x345x330mm
Kaal:
31kg
Lisainfo:
Lampidel KT88/KT120 versioon + 210EUR

6 900,00€

Toote info

DESCRIPTION

The Jadis I35 integrates both active preamplifier and amplifier which bring high musicality. It delivers 30 watts in pure classe A. Moreover, remote controller can be added on demand.

REFERENCES

"The Jadis sounded magnificent... the I-35 delivered every bit of the presence, tone and texture that I would hope to hear from a contemporary tube amplifier: no small feat in itself. This is a damn good amp for getting to the essence of music."
- Art Dudley, Stereophile

Brändist

Jadis Electronics

Firma JADIS on André Calmette’e sügava kire vili, kes on oma vaba aja pühendanud täpseima muusikalise reproduktsiooni uurimisele. Et saada taasesitusel sama emotsioon, mida on tunnetatud kontserdi ajal. Ta on  loonud oma prototüübid kirega, mis on jätnud audiofiilide seas erakordse mulje. Neid peeti ühemõtteliselt parimateks võimenditeks võrreldes teise, tolleaegsete parimate võimenditega.

 Sellest edust innustatuna otsustas ta 1983. aastal oma tootmist ratsionaliseerida ja asutas ettevõtte nimega JADIS. Alguses hakati võimendeis tootma ükshaaval, vastavalt algsele plaanile, kuid üsna pea koolitas hr Calmettes välja oma enda tehnikud, kes suutsid toota elektroonikat tema filosoofia kohaselt.

 Jadis võimendite kvaliteedi tagab suures osas nende unikaalne väljundtrafo. Unikaalse kontseptsiooniga ja olles samahästi kui purunematu, annab see võimendile absoluutse stabiilsuse, olenemata mistahes koormusest. 

Trafod on valmistatud otsast lõpuni Jadis tehases, Villedubert-s. Trafod keritakse käsitsi ja valatakse seejärel spetsiaalsesse vaiku, tagades seeläbi maksimaalse helikindluse ja termilise stabiilsuse.

Trafo võimsuse osas on näitajad hämmastavad: maksimaalne lubatud võimsus on kuni 2500 W.

Kuna JADIS-võimendid on ainsad maailmas, mis selliseid näitajaid omavad,  tagavad nad fantastilise dünaamika nii bassitoonides kui ka kõrgsagedustes. Jadis võimenditel puudub “oma värving” täielikult, nad taasesitavad heli täpselt nii nagu helilooja on selle salvestanud ja enamik neist töötab puhtas A-klassis.

Nendel põhjustel on see ideaalne võimendi-süsteem igasugusele akustilisele kõlarile, olenemata takistuse “kurvist” , funktsionaalsuse tüübist või tundlikkusest.

Samas kategoorias on veel 21 toodet :