Thales Simplicity II Tonearm

7 560,00€

Toote info

Jälgimis -geomeetria põhineb ainulaadsel tetragon-lahendusel, mis vähendab jälgimisviga 0,006 ° -ni. Meie uus TTF-laagritehnoloogia tagab selle, et jõudlus saavutab taseme, mida kunagi varem pole saavutatud, kuna mikrokuullaagrid on paigutatud pingevabasse seadistusse. Kahe helikäpa toru sisemised sagedused on hoolikalt häälestatud

Simplicity-Bearing.jpg
Tool.png

SIMPLICITY II on varustatud spetsiaalse tööriistaga, mis tagab, et installimine on sama täpne kui tootmine. Helipea täpseks seadistamiseks saab helipea kanduri väga hõlpsalt eemaldada. Pakutakse kolme erinevat vastukaalu, millest igaühel on erinev mass, et oleks võimalik kasutada laia valikut helipäid (7–23 grammi). Helikäpp on saadaval pronksist, hallist või mustast anodeeritud viimistlusega ja seda pakutakse koos Thalesi enda sisemise kaabeldusega. See kaabeldus on väga paindlik ja valmistatud puhtaimast vasest. Saadaval on kolm erinevat kaabeldust.

Brändist

Thales

Filosoofia

Animation2.gif

IDEE

 

Kõik sai alguse siis, kui Micha Huber otsis viisi, kuidas ühendada tavapärase pöörleva helikäpa ja lineaarse tangentsiaalse helikäpa eelised. Lahendusmeetod põhineb tuntud põhikooli teadmisel, kuidas konstrueerida tangent: Thalesi ring. Pärast pikka mõtlemist ja arvutusi tekkis kolmemõõtmeline mehaaniline lahendus, mis vastab kõigile tänapäevasele helikäpale seatud nõuetele. 

Pikka aega hellitatud unistus geomeetriliselt korrektsest LP-raja lugemisest. madala hõõrdumisega pöördelaagritega sai teoks. Kümnetele olemasolevatele patentidele, mis seda unistust kinnitavad, lisati uus patent: 2004. aasta mais välja kuulutatud CH 694567 Tangential Pivoted Tonearm.

DISAIN

 Meie tooteid iseloomustab elegantne ja noobel disain, mida ei saa alahinnata. Me ei jälgi trende materjali rikkuda, vaid rõhutame hoopis materjalide sisemisi väärtusi. Kuju, materjal ja pind on hoolikalt läbi viidud inseneriprotsessi tulemus, tagamaks, et iga osa täidab oma funktsiooni üldises kontseptsioonis ideaalselt. 2016. aastal alustasime koostööd Steuri Tööstusdisainilahendusega. Milos Ristini ja Thomas Steuri kujundatud TTT-Slim II välimus on selle ühise arendustöö esimene tulemus.

Technology2.jpg

TEHNOLOOGIA

 

Meie filosoofia ei ole mitte ainult teoreetiliste täiuslike lahenduste leidmine, vaid ka nende kõige täpsema realiseerimine ja pideva täiustamise saavutamine, et seada muusika taasesitamisele uued standardid. Seetõttu investeerime pidevalt teadus- ja arendustegevusse ning taipasime tangentsiaalseid pöördelisi helisignaale, millel on keerulisem matemaatiline taust, mis võimaldab elegantsemat mehaanilist teostust.

 

Tuginedes kogemustele, et vinüülimängija koos oma helikäpaga tuleks kujundada üheks tervikuks, oleme välja töötanud oma kõrgeimatele nõudmistele vastava vinüülimängijate ja helikäppade mudelivaliku. Portfelli täidavad meie enda fono- ja signaalikaablid.

Samas kategoorias on veel 1 toode :