Thales Easy Tonearm

Bränd:
Thales
Konnektorid:
integrated 5-pin-DIN-connector
Tracking error:
+-0,4%
Offset nurk:
+.12kraadi
Laagrid:
Bearing with five axis and eight micro ball bearings
VTA:
Fine-adjustment-mechanism for VTA
Materjal:
black anodized aluminium parts
Efektiivpikkus:
9 tolli
Efektiiv mass:
10gr
Sisekaabeldus:
very flexible internal wiring, purest copper

4 320,00€

Toote info

Easy helikäpa disain võimaldab muuta varieeruvat kaldenurka ja see põhineb äsja väljatöötatud ja väga uuenduslikul geomeetrial.

 

Kuue laagripunkti nutikas paigutus loob horisontaalse jälgimisvea jaoks kolm nullpunkti, millele lisandub ka muutuva nihke nurga korral nullpunkt ning see on helikäpa kujunduse puhul tõesti ainulaadne. See tähendab, et helipea on juhitud ideaalselt vinüüli rajas. Lisaks täiuslikule vinüüliraja lugemisele on külgjõud tohutult vähenenud ja see on EASY heli kuulates selgelt kuuldav.

GeometrieEasy.jpg
EasyHead.jpg

Brändist

Thales

Filosoofia

Animation2.gif

IDEE

 

Kõik sai alguse siis, kui Micha Huber otsis viisi, kuidas ühendada tavapärase pöörleva helikäpa ja lineaarse tangentsiaalse helikäpa eelised. Lahendusmeetod põhineb tuntud põhikooli teadmisel, kuidas konstrueerida tangent: Thalesi ring. Pärast pikka mõtlemist ja arvutusi tekkis kolmemõõtmeline mehaaniline lahendus, mis vastab kõigile tänapäevasele helikäpale seatud nõuetele. 

Pikka aega hellitatud unistus geomeetriliselt korrektsest LP-raja lugemisest. madala hõõrdumisega pöördelaagritega sai teoks. Kümnetele olemasolevatele patentidele, mis seda unistust kinnitavad, lisati uus patent: 2004. aasta mais välja kuulutatud CH 694567 Tangential Pivoted Tonearm.

DISAIN

 Meie tooteid iseloomustab elegantne ja noobel disain, mida ei saa alahinnata. Me ei jälgi trende materjali rikkuda, vaid rõhutame hoopis materjalide sisemisi väärtusi. Kuju, materjal ja pind on hoolikalt läbi viidud inseneriprotsessi tulemus, tagamaks, et iga osa täidab oma funktsiooni üldises kontseptsioonis ideaalselt. 2016. aastal alustasime koostööd Steuri Tööstusdisainilahendusega. Milos Ristini ja Thomas Steuri kujundatud TTT-Slim II välimus on selle ühise arendustöö esimene tulemus.

Technology2.jpg

TEHNOLOOGIA

 

Meie filosoofia ei ole mitte ainult teoreetiliste täiuslike lahenduste leidmine, vaid ka nende kõige täpsema realiseerimine ja pideva täiustamise saavutamine, et seada muusika taasesitamisele uued standardid. Seetõttu investeerime pidevalt teadus- ja arendustegevusse ning taipasime tangentsiaalseid pöördelisi helisignaale, millel on keerulisem matemaatiline taust, mis võimaldab elegantsemat mehaanilist teostust.

 

Tuginedes kogemustele, et vinüülimängija koos oma helikäpaga tuleks kujundada üheks tervikuks, oleme välja töötanud oma kõrgeimatele nõudmistele vastava vinüülimängijate ja helikäppade mudelivaliku. Portfelli täidavad meie enda fono- ja signaalikaablid.

Allalaadimine

Samas kategoorias on veel 1 toode :