Torus Power PB4

Bränd:
Torus Power
Võimsus:
2 x 500 VA
Väljundvool:
4,4A
Sisendpinge:
220 - 240 VAC
Väljundpinge:
220 - 240 VAC
Sagedus:
50 / 60 Hz
Pistikute arv:
6
Sisendpesa tüüp:
IEC 10A (UL) Dual Fuse
Väljundpesa tüüp:
SCHUKO CEE 7/4
Mõõdud:
156 X 125 X 424 MM
Kaal:
16 KG
Värvus:
Must

1 395,00€

Toote info

   

PB4 on sobilik kesk-võimsusega AV-süsteemidele ja stereo-süsteemidele. Omadusena võiks välja tuua isoleerituse väljudpesade paaride vahel.

Tehnoloogia

Brändist

Torus Power

Tutvustus

Torus Power isolatsiooni trafod parandavad dramaatiliselt kõigi heli- ja videosüsteemide jõudlust ja esitust. Ühendage heliseadmed Torus Power seadmega ja heli muutub koheselt elavamaks, lisades suurema dünaamika, täiustatud helipildi ning puhtama ja täiuslikuma bassi. Video on teravam, tumedamate mustade ja heledamate värvidega.

Torus Power isolatsioonitrafod on teadlike audiofiilide, kodukino entusiastide ning kohandatud elektrooniliste süsteemide integreerijate ja disainerite järjepidev valik, kelle eripärased maitsed ja tehnilised nõuded kohustavad saavutama ülimat tulemust heli/pildi taasesituses ja ka elektroonika kaitsevõimes.

Torus seadeid on mugav kasutada ja integreerida elektrisüsteemidesse, tänu laiale tootevalikule vastavalt kere tüübile, toite võimsustele, paigaldusvalikutele, samoti juhtimisvõimalustele - kaasaarvatud IP ja Crestron -le.

Torus Poweri salajane koostisosa on patenteeritud toroidsed isolatsioonitrafod. Praktiliselt kõik elektriliini müraefektid kõrvaldatakse toroidse eraldustrafo kaudu, kasutades patenteeritud Plitron NBT tehnoloogiat.

Toroid Isolatsioonitrafo seade tagab ka suure hetkevoolu, kindlustades isegi võimsate dünaamiliste komponentide (näiteks suure võimsusega võimendid ja lõppvõimendid) võimsusvajadused piisava varuga.

Just nagu omaksid puhast toiteallikat clean power ) pistikupesadesse ühendatud tehnikale.

Torus Power Toroid-Isolatsioonitrafod kaitsevad ühendatud seadmeid ka potentsiaalselt kahjulike vahelduvvooluliinide juhtumite, sealhulgas tugevate välgulöökide ja elektrikatkestuste eest, suurendades seeläbi süsteemi töökindlust ja pikendades toote eluiga.

Torus Power Toroidiisolatsioonitrafod on maailma parim puhta energia allikas heli-, video- ja juhtimissüsteemidele. Torus Power toroidiisolatsioonitrafod on ehitatud kompromissideta kvaliteedi, jõudluse ja töökindluse standardite järgi ning need on loodud töötama ja kaitsma nagu mitte ükski teine samalaadne seade.

Torus Toroid Isolatsiooni Trafo peamised eelised:

1. Suurendab dünaamilist ulatust, parema heli esituse tagamiseks.

Kuidas ta seda teeb: Torus Power tagab ühendatud seadmetele väga madala allika takistuse. Madala takistusega jõuallikas võimaldab suure voolutugevuse edastada hetkeliselt, tagades, et komponentidel ei tekiks energiapuudust. Näiteks vajab tüüpiline 200W helivõimendi 120 V liinilt 10A RMS-voolu, kuid võib vajada kuni 50A hetkelisi piike. 15A või 20A Torus Toroidaal Toiteisolatsiooni trafo võib anda 300A või 400A piike, kui süsteem seda nõuab, võimaldades kõrgeima võimsusega võimenditel pakkuda maksimaalset jõudlust ja dünaamikat ilma pingutamata ja kompromisse tegemata. Torus Power seade kasutamisel kogete suurenenud dünaamilist ulatust, mille tagab just suur hetkevoolu võimekus.

2. Kaitseb teie seadmeid ülepinge kaitsega

Kuidas ta seda teeb: Torus Power kasutab seeriarežiimi ülepingesummutuse (SMSS) tehnoloogiat, et kaitsta teie seadmeid täielikult kahjustavate välgulöökide ja elektrilöökide eest. Torus Poweri seeriarežiimi ülepinge summutamine ei suuna ülepinge pinge piiki maandusesse, nii, nagu seda teevad MOV ( Metal Oxide Varistor ) -lahendused ja seetõttu jääb maandusstabiilseks ja saastumata.

 

3. Tagab täieliku toiteisolatsiooni välisest elektrivõrgust
Kuidas ta seda teeb: Torus Power tagab täieliku isolatsiooni välisest elektrivõrgust läbi oma väljatöötatud,  ehitatud ja patenteeritud Toroidaal Isolatsiooni Trafo, mis välistab kodukeskkonnas tavaliselt leiduvate allikate, näiteks mootorite, tulede, seadmete, impulss-toidete ja dimmerite tekitatava elektrimüra. Seetõttu on teie helisüsteemile toite andmine läbi Torus Power Toroidaal Isolatsiooni Trafo seade kaudu ääretult parem kui järjest saastunuma ja mürarikkama, otse seinast tuleva toite kasutamine.
4. Pakub paremat maandust ja suuremat võimsust
Kuidas ta seda teeb:  Torus Power toodab palju mudeleid, mille võimsus ületab 20 Amprit.See on võimsus, kus enamik teisi tootjaid peatub oma tootevalikus. Tegelikult valmistatakse Torus Poweris mudeleid, mille võimsus on isegi 90 A, 100 A ja rohkem, sobitamaks erinevatele lahendustele elamu-, äri-, profi- ja tööstusturul. Ühesuurema isolatsioonitrafo kasutamine elektrisüsteemides jaoks tagab parema maanduse, alandab kogu süsteemi mürataset ja vähendab tõhusalt maandus-„loopide“ tekke võimalust.
5. Torus Power-seadmed on oma olemuselt vaiksed
Kuidas ta seda teeb:   Torus Power kasutab LONO (Low Noise) trafo projekteerimistehnoloogiat mis välistab kuuldava müra võimsus-trafos, olenemata toiteliini olukorrast, alalisvoolu nihkest ja ülepingest. Torus Poweri tooted toimivad NC10 tasemel, mõõdetuna standartsel NC (Noise Criterion) reitingus, mistõttu on need ideaalsed kasutamiseks ka kõige nõudlikumates keskkondades, näiteks professionaalsetes salvestus- ja ringhäälingu stuudiotes, samuti kodukinos ja suuremahulistes audio / videosüsteemides.
6. Puhtam võimsus tagab puhtama heli
Kuidas ta seda teeb:   Torus Poweri seadmed kasutavad „NBT” (kitsa ribalaiuse tehnoloogia) tehnoloogiat, vähendamaks diferentsiaal- ja ühismoodilist müra, ilma väliseid vooluahelaid või komponente kasutamata. NBT-tehnoloogia algab madalamast nurgasagedusest (2 kHz) kui teised süsteemid ja tulemus on jahmatav. Heli- ja videosüsteemides on koheselt märgata dramaatilisi parendusi.
7. Automaatne pinge reguleerimine suurendab jõudlust ja seadme pikaealisust
Kuidas ta seda teeb:   Torus Poweri automaatne pinge reguleerimise (AVR) tehnoloogia tagab ühendatud seadmetele stabiilse pinge, olenemata sissetuleva liini pinge kõikumistest. Pingete kõikumised põhjustavad stressi elektroonilistele komponentidele ja tundlikele mikroprotsessoritele nende sees, mis sageli põhjustab ka elementide enneaegset riket. Elektrivõrkude halvenemisega kogu maailmas tagab automaatne pinge reguleerimine hinnatud heli- ja videoseadmete maksimaalse jõudluse ja pikaealisuse.Miks? See on tegelikult üsna lihtne. Optimaalsel pingel töötavad seadmed toimivad paremini ja kestavad kauem.
8. IP-põhine Etherneti jälgimine ja juhtimine
Kuidas ta seda teeb:   Torus Poweri IP-aadressiga mudelid vastavad installatsiooni tööstuse pilvjuhtimise või IP-põhise jälgimise ja juhtimisega kohandatud vajadustele. Kõigil AVR ja AVR2 mudelitel on sisseehitatud veebibrauseri liides, millele pääseb juurde kohtvõrgus, VPN-i või ihiji kaugvõrgu halduse kaudu. Muud kasulikud funktsioonid sealhulgas  parooli kontroll, automaatne e-posti kaudu tõrkeolukordadest teavitamine, viivitatud sisselülitamine (5 sekundit) toite sisselülitamisel või taastamisel. Kõik AVR-funktsiooniga varustatud Toruse mudelid sisaldavad ka RS232 juhtimist ja sobivad Crestroni ja Savanti süsteemidega
9. Kohandatud kontroll

Kuidas ta seda teeb: AVR2 seeria laiendab võimalusi individuaalse IP-aadressiga dupleksväljundi tsoonide, ajastamise ja automaatse taaskäivitamise funktsioonidega. Ühildub ihiji pilvepõhise jälgimise ja juhtimisega. Saadaval on ka Crestroni ja Savanti moodulid.

Samas kategoorias on veel 11 toodet :