Ansuz Digitalz P2 1m RCA, BNC, XLR

Bränd:
Ansuz Acoustics
Tüüp:
P2 Seeria digikaabel
Konnektorid:
RCA, BNC, XLR
Materjal:
Conductors: 2 shielded, silver plated copper Connectors: Copper Housing: Chrome metal
Tehnoloogiad:
2x Twisted cable
Lisainfo:
Additional meter +50%

920,00€

Toote info

Unleash the sonic potential

The Ansuz Digitalz P2 digital cable adds an even more refined musicality to the soundstage. Bass, midrange and trebles are faster and more precise. A soundstage completely unadulterated by the individual audio system, with instruments and voices that sound warm, natural and balanced.

Technologies and Components

Cutting edge technologies.
Ansuz develops and manufactures cables based on advanced, cutting edge technologies. Ansuz cables deliver a pure signal flow that unleashes the authentic sound originally intended by the master recording. To achieve this, it is imperative to lower resistance, curb induction and reduce noise floor to a minimum. The more advanced the cable series, the more refined and sophisticated the implemented technologies, and the more transparent, holistic and authentic the resulting soundstage.

More details HERE

Brändist

Ansuz Acoustics

Ansuz Acoustics on Taani firma, kes arendab, disainib, toodab ja turustab kaableid ja lisaseadmeid High End helisüsteemidele

Meie Ansuz Acoustic-s, oleme pühendunud oma kitsas segmendis tegevusele, et tagada oma kirglikele klientide helistüsteemides maksimaalne taasesitus.

Oma kõrgete eesmärkide täitmiseks reisime me maailmas ja korraldame töötubasi, et harida ja jagada oma kirge meie partneritega ning tagada see, et kliendid ei saa mitte ainult parimaid tooteid, vaid ka parima teeninduse

Samas kategoorias on veel 5 toodet :