Raidho X - 3

Bränd:
Raidho
Tüüp:
2,5 way floorstanding loudspeaker with Ceramix drivers
Võimendus:
100-250 W. Solid state amp. D, A, A/B Tube amp. 50-175 W
Tundlikkus:
88 dB 2.83 V/m
Sagedusriba:
35 Hz – 50 KHz
Takistus:
6ohm
Crossover:
180 Hz and 3.5 KHz 2. Order
Elemendid:
1x Raidho Ribbon Tweeter 2 x 100mm Raidho midbass Ceramix drivers 2 x 100mm Raidho Ceramic drivers 1 x 8” Aluconed dynamic bass driver
Takistus:
6 ohm
Kere:
Internal vented design Port in rear
Mõõdud:
143 x 1270 x 410 mm (380 x 1290 x 410 mm incl. spikes)
Kaal:
40 Kg
Värvus:
Klaveri must või muud värvid eraldi tellitavad

24 000,00€

Toote info

The X-3 is equipped with four dedicated 4-inch ceramic mid-bass drivers and one 8-inch side-mounted bass driver. The Raidho Acoustics X-3 and X-3T are a 2.5-way Raidho loudspeaker designs. The X-3/T is equipped with four dedicated 4-inch ceramic, ceramic/titanium mid-bass drivers and one 8-inch side-mounted bass driver. Central is the Raidho Acoustics’ one-of-a-kind sealed-ribbon tweeter that employs an array of neodymium magnets to create an extremely powerful force field, in which an ultra-thin membrane is suspended. The weight of the membrane in the Raidho ribbon tweeter is less than 0.02 grams. Due to the low membrane mass, the tweeter stores no energy and has no resonances. This special tweeter design does not leave any ‘sonic fingerprint’, which makes its performance extraordinaire. The central pair of the four mid-bass units extend from the deepest bass to the midrange crossover at 3 kHz. The outer pair of the mid-bass units gradually relieve the inner pair starting at 250 Hz and extend to the deepest bass, thereby reducing the dynamic doubler distortion and increasing the speakers dynamic handling capability. The X-3 side-mounted 8-inch bass driver solidifies performance in the lowest frequencies.

Brändist

Raidho

2009 aastal algas Raidho jaoks uus ajajärk kui Dantax võttis üle selle fantastilise kõlariprojekti. See liitumine oli järgnev märgilise tähendusega nurgakivi Dantaxi ajaloos. Hifi entusiastid üle maailma peavad Raidhot ühtedeks paremini ehitatud kõlariteks tänasel päeval. Lai valik erinevaid auhindu, tunnustusi parimatelt kriitikutelt, ajakrjadelt ja hifi näitustelt tugevdavad seda tunnustust.

Evolutsiooniline, revolutsiooniline ja ainulaadne

Raidho Acoustics arendab ja toodab kõlareid esteetika tundega inimestele. Neile, kes arvavad, et heli võiks kõlada väga hästi, ning soovivad, et nende kuulamiskogemus oleks tavapärasest erinev. Samas ootavad ka kõlaritelt erakordset disaini ja lahedat visuaalset ilmet.

Raidho Acoustics ainulaadne tehnoloogia on laiendus klassikalistele tehnoloogiatele, mis on aastaid olnud HiFi kõlarite keskmes. Kuid Raidho on eemaldunud radikaalselt "sünteetilise heli" või simuleeritud hi-fi tavapärasest arendamisest. Me töötame eheda ja naturaalse heliga. Tavapärase ja algse HiFi areng oli juba mõnda aega seiskunud seiskunud, kuni Raidho  tuli välja mõne ideega, kuidas tõsta hi-fi heli uuele tasemele.Kui Te olete huvitatud, siis leiate kinnitust meie deviisile " me teeme, mida ütleme" Raidho kodulehelt, kust leiate materjale testide tulemustega ja kõik võimalikkude auhindade  ja tunnustustega viimastel aastatel koos " Aasta Kõlar" tunnustusega seeriates 1, 2 ja 3
Oleme nende auhindade üle väga uhked, kuid meid innustab sellega kaasnev kohustus teha asju veelgi paremini. Raidho ei ole igaühele. Sa pead teadma, mida sa soovid, siis Raidho sulle seda ka pakub!

Käsitsi valmistatud kõlar

“Hea heli ei tule lihtsalt niisama. Hea heli taasesituse nõuab asjatundlikkust ja rasket tööd. ”

Meie Raidhis ütleme, et meil on olemas eriline osavus – see tähendab, et me ei lase Raidho kõlarit kokku panna lihtsalt niisama. Mis oleks kasu sellest, kui uuendusmeelsed arendajad loovad silmapaistvaid detaile ja osavad puusepad ehitavad parimatest materjalidest fantastilisi kõlarikeresi, kui komplekteerimine ei toimu erilise austusega ülimalt hinnatud kõlari vastu, mida Raidho on?

Kontrollides ja taas uuesti kontrollides tagame, et vastame oma ambitsioonikatele eesmärkidele toodete osas, mida tahame pakkuda kvaliteediteadlikule ja tähelepanelikule publikule.

Kõik kõlarite detailid, valjuhääldid on projekteeritud, toodetud ja monteeritud Raidho Acoustics enda poolt. Disaini protsessis soovime luua midagi ainulaadset ning tasuks on kõlarikorpuse- ja heli kujunduse koosmõjus väga eriline harmoonia.

Raidho Ceramix valjuhääldid

Raidho Acoustics on seadnud eesmärgi töötada välja parimatest parim valjuhääldi .Täna valjuhääldite turgu vaadates võib täheldada, et viimase kümnendi jooksul pole palju muutunud. Raidho jaoks polnud kahtlust, et ainuke viis parima dünaamilise valjuhääldi  saamiseks on jäiga koonusmembraani arendamine

Raidho Ribbon kõrgsageduselement FTT75 

Raidho Ribbon tüüpi kõrgsageduselement FTT75-30-8 on ainulaadne suletud Ribbon element. Elemendis on kasutusel hulgaliselt neodüümmagneteid, et luua ülivõimas jõuväli, kus toimetab ülikerge membraan. Membraani kaal on alla 0,02 g. Madala massi tõttu ei salvesta valjuhääldi energiat ega oma resonantsi. Heli esitus on erakordne ja valjuhääldi ei jäta kõlarisüsteemile absoluutselt oma “sõrmejälge” .

Samas kategoorias on veel 3 toodet :