UUS!!! Vinyl Cleaner PRO X ( 7")

Bränd:
Audiodesk Gläss
Tüüp:
Ultraheli tehnoloogial baseeruv vinüülipesur
Tehnoloogiad:
Ultraheli + Mikrokiud harjased 4tk
Mõõdud:
33cm x 20cm x 27cm
Kaal:
5,5kg
Lisainfo:
plaadi pesutsükkel c 5min

2 850,00€

Toote info

UUS!!! VINYL CLEANER PRO X

uuendused võrreldes 2019 Cleaner Pro mudeliga

 - Laiem avaus pealisplaadil LP hõlpsamaks väljavõtmiseks
 - Muudetud ja täiendatud kontrollsüsteem ja ka pesuprogramm
 - Puhastusharjade uus ajam-mehhanism
 - Uued pumbad keraamiliste laagrite ja kaitsesensoriga (kaitse ülepinge eest)
 - Uue põlvkonna vaiksemad kuivatus-ventilaatorid
 - Uus sisepaigutus
 - 7" plaatide pesu ( eraldi tellitav adapter)

Vinüülplaadid on väärtuslikud:

Mitte ainult seetõttu, et nad on suurepärased helikandjad. Sageli on niinimetatud must kuld ka asendamatu kollektsiooni ese. Isegi kui ollakse väga hoolikad, on aja jooksul plaatide määrdumine, tolmumine paratamatu. 

Oma kollektsiooni väärtuse säilitamiseks on eriti oluline plaadi õrn ja hoolikas puhastamine. Audiodesksysteme'i brändi taga olev aju, Reiner Gläss, on välja töötanud professionaalse, kuid samas mugava LP-pesumasina - "Vinyl Cleaner Pro X". Vinüülipesur on täielikult automatiseeritud masin, mis seab kasutajasõbralikkuse standardi uuele tasemele.

Jaanuaris 2020 saabus uusim vinüülpuhasti evolutsiooni etapp: Vinyl Cleaner PRO X! PRO-versioon pakub sarnaselt eelmisele mudelile iseseisvat kuivatusprotsessi, aga juba paremat vee äravoolu, vaiksema kuivatustsükli, täiendatud automaatika ja täiendatud mehaanikaosad.

Vinyl Cleaner PRO X kasutamine on väga lihtne: sisestage plaat lihtsalt masina avasse ja vajutage nuppu. Kollane LED süttib ja õrn puhastusprotsess kulgeb täielikult automaatselt. 

Protsessi käigus eemaldavad ULTRAHELILAINED ja PUHASTUSHARJAD ( mikrokiud) vagudest, õrnalt ja pehmelt, isegi kõige sügavamal istuvad mustuseosakesed.

Pesutsükli ajal filtreerib masin püsivalt puhastusvedelikku. Pesutsükli järel tagavad kaks spetsiaalset, suure jõudlusega, madala müranivooga ventilaatorit, tõhusa kuivatusprotseduuri.

Brändist

Audiodesk Gläss

Peainsener ja omanik Reiner Gläss ei ole leiutaja selle sõna abstractses tähenduses. Ta on väga kahe jalaga maapeal ja lähtub loomulikust huvist ja faktide analüüsist, mis enamuste inimeste jaoks iseensest mõistetavad. Need iseloomujooned ja põhimõtted viivad alusuuringutest prototüüpideni ja sealt edasi toote seeriatootmiseni. 

Peamisel põllumajandusliku suunaga Baden-Württemberg on olnud alati kasvulavaks arendajatele ja uuringute tegijatele, mõtle kas või Bosch või Daimler.

Ilmselt on see spetsiifilene koht ka Reiner Glässile andnud inspiratsiooni luua tõiesti unikaalsed tooted, mida täna tunnustatakse üle maailma ja loetakse parimateks üldse.

Reiner Gläss