Thales TTT Slim II

Bränd:
Thales
Tüüp:
Vinüülimängija patarei toitel
Konnektorid:
RCA
Kere:
Kere ja plaat valmistatud massiiv-alumiiniumist
Kiirus:
33 1⁄3 rpm, 45rpm
Wow ja Flutter:
33rpm, IEC 386: ±0,06%
Omamüra kerel:
-60dB (unweighted)
Patarei kestvus:
20 tundi
Mõõdud:
423x305x100mm
Kaal:
12kg
Lisainfo:
Hind ei sisalda helikäppa
Värvus:
Must

5 400,00€

Toote info

Isegi Thalese meeskond ei saa füüsikaseadusi tagurpidi pöörata. Kuid kust tuleb see, et see õhuke ja elegantne vinüülimängija annab nii rabava ja nüansirohke helielamuse? Saladus peitub disainerite keerukas insenerikunstis ja viimistletud meisterlikkuses. Lisaks keerukale konstruktsioonile ja väga täpsele teostusele on TTT SLIM hoolikalt reguleeritud ka meie tangentsiaalse helikäpaga THALES EASY.

TTT-Slim-II-Switch.jpg
TTT-Slim-II-Terminal.jpg

Tänu paljude aastate pikkusele kogemusele vinüülitehnika valdkonnas suutsime välja töötada sellise kompaktse vinüülimängija, mis vastaks samal ajal ka kõrgeimatele heli nõuetele. Selle delikaatne ja kompaktne disain tagab tegelikult mehaanilise stabiilsuse, mida laiaulatuslikuma kontseptsiooni abil pole kunagi võimalik saavutada. Kõik seitsekümmend osa on hoolikalt välja töötatud, et need täidaks oma funktsiooni üldises kontseptsioonis suurepäraselt. Vinüülimängija valmistatakse meie töökojas Šveitsis. 

Meie lühikese rihmaga ajamsüsteem kannab mootori ja hooratta inertsimomendi tõhusalt üle peaplaadile . See, et mootori ja hooratta pöörlemiskiirus on peaplaadi pöörlemiskiirusest 12x suurem, on heli taasesitusele väga oluline. Selle tugeva koosluse on teinud võimalikuks hoolikalt arvutatud vedruelement, mida summutatakse neljas punktis ja mis hoiab kogu vibratsiooni šassiist eemal, kuid samas ei lase mootoril aksiaalselt liikuda.

TTT-Slim-II-Drive.JPG
TTT-Slim-II-Electronics.JPG

Kaasaegseim akutoitesüsteem (maksimaalne võimsus 100 W) pakub enam kui kakskümmend tundi kuulamist ilma toitevõrku ühendamata. Aku laetakse mõne tunni jooksul täielikult. Koos meie malmist laagriümbrise, karastatud ja käsitsi poleeritud võlli, peaplaadi sisse ehitatud  suure tihedusega materjali kihi ja hoolikalt kujundatud alusjalgade abil saavutatakse muusika esitamise kvaliteet, mis laseb kõigil unustada kõik tehnilised üksikasjad.

Brändist

Thales

Filosoofia

Animation2.gif

IDEE

 

Kõik sai alguse siis, kui Micha Huber otsis viisi, kuidas ühendada tavapärase pöörleva helikäpa ja lineaarse tangentsiaalse helikäpa eelised. Lahendusmeetod põhineb tuntud põhikooli teadmisel, kuidas konstrueerida tangent: Thalesi ring. Pärast pikka mõtlemist ja arvutusi tekkis kolmemõõtmeline mehaaniline lahendus, mis vastab kõigile tänapäevasele helikäpale seatud nõuetele. 

Pikka aega hellitatud unistus geomeetriliselt korrektsest LP-raja lugemisest. madala hõõrdumisega pöördelaagritega sai teoks. Kümnetele olemasolevatele patentidele, mis seda unistust kinnitavad, lisati uus patent: 2004. aasta mais välja kuulutatud CH 694567 Tangential Pivoted Tonearm.

DISAIN

 Meie tooteid iseloomustab elegantne ja noobel disain, mida ei saa alahinnata. Me ei jälgi trende materjali rikkuda, vaid rõhutame hoopis materjalide sisemisi väärtusi. Kuju, materjal ja pind on hoolikalt läbi viidud inseneriprotsessi tulemus, tagamaks, et iga osa täidab oma funktsiooni üldises kontseptsioonis ideaalselt. 2016. aastal alustasime koostööd Steuri Tööstusdisainilahendusega. Milos Ristini ja Thomas Steuri kujundatud TTT-Slim II välimus on selle ühise arendustöö esimene tulemus.

Technology2.jpg

TEHNOLOOGIA

 

Meie filosoofia ei ole mitte ainult teoreetiliste täiuslike lahenduste leidmine, vaid ka nende kõige täpsema realiseerimine ja pideva täiustamise saavutamine, et seada muusika taasesitamisele uued standardid. Seetõttu investeerime pidevalt teadus- ja arendustegevusse ning taipasime tangentsiaalseid pöördelisi helisignaale, millel on keerulisem matemaatiline taust, mis võimaldab elegantsemat mehaanilist teostust.

 

Tuginedes kogemustele, et vinüülimängija koos oma helikäpaga tuleks kujundada üheks tervikuks, oleme välja töötanud oma kõrgeimatele nõudmistele vastava vinüülimängijate ja helikäppade mudelivaliku. Portfelli täidavad meie enda fono- ja signaalikaablid.

Samas kategoorias on veel 7 toodet :