Thales TTT Compact II

Bränd:
Thales
Tüüp:
Vinüülmängija kere patarei toitel
Kiirus:
33⁄3rpm, 45rpm
Wow ja Flutter:
at 33⁄3rpm, IEC 386: ±0,04%
Omamüra kerel:
-60dB (unweighted)
Patarei kestvus:
12 tundi
Mõõdud:
432x312x125mm
Kaal:
16kg
Lisainfo:
Hind ei sisalda helikäppa ega helipead
Värvus:
must, pronks, hõbe

11 880,00€

Toote info

Pikaajaline kogemus analoogaudio alal oli vajalik, et tõsta senine tase, mis oli niigi juba kõrgel vinüülimängijate arendamisel, veelgi kõrgemale. TTT-Compact II on valmistatud peenel käsitöö kujul ja on täiuslikult häälestatud meie helikäpale Thales Simplicity II. Kõik 170 osa on hoolikalt välja töötatud, et see täidaks oma funktsiooni üldises kontseptsioonis perfekstelt.

Drive-C-II.jpg
Bearing-C-II.jpg
Controller-C-II.JPG

Uut tüüpi ajamsüsteem koondab endas klassikalise hõõrdejõu ajami kontseptsiooni eelised laialt levinud rihma ajami kontseptsiooniga. Lühike rihm juhitakse seetõttu kahe rihmaratta abil selliselt, et mootori ja peaplaadi vaheline rihma soovimatu liikumine elimineeritakse tõhusalt. Selline tihedalt seotud mehanism muudab kõrge pöörlemissagedusega ajami inertsimomendi heliliselt häiretevabaks. Kõrgtugevast rauast valmistatud ajam kinnitatakse täpselt arvutatud vedruelemendi külge. Resonantsi neutraliseerimiseks on kolme hooratta pöörded ebaharmoonilises suhtes.

TTT-C-II-Black.jpg
TTT-C-II-Silver.jpg

Uusima põlvkonna aku (tippvõimsus 100 W) pakub enam kui 12 tundi kuulamist, sõltumata vooluvõrgust. Selle uue mängija peamiste laagrite, plaadiraskuste- ja peaplaadi katete valmistamiseks tehti kõik jõupingutused. TTT-Compact II toetub reguleeritavatele sfäärilistele jalgadele, hoides horisontaalse vibratsiooni mängimisprotsessist tõhusalt eemal. Kõik need kvaliteetsed funktsioonid on loodud ja toodetud muusika parimaks taasesituseks.

TTT-C-II-Switch.jpg
TTT-C-II-Label.jpg

Brändist

Thales

Filosoofia

Animation2.gif

IDEE

 

Kõik sai alguse siis, kui Micha Huber otsis viisi, kuidas ühendada tavapärase pöörleva helikäpa ja lineaarse tangentsiaalse helikäpa eelised. Lahendusmeetod põhineb tuntud põhikooli teadmisel, kuidas konstrueerida tangent: Thalesi ring. Pärast pikka mõtlemist ja arvutusi tekkis kolmemõõtmeline mehaaniline lahendus, mis vastab kõigile tänapäevasele helikäpale seatud nõuetele. 

Pikka aega hellitatud unistus geomeetriliselt korrektsest LP-raja lugemisest. madala hõõrdumisega pöördelaagritega sai teoks. Kümnetele olemasolevatele patentidele, mis seda unistust kinnitavad, lisati uus patent: 2004. aasta mais välja kuulutatud CH 694567 Tangential Pivoted Tonearm.

DISAIN

 Meie tooteid iseloomustab elegantne ja noobel disain, mida ei saa alahinnata. Me ei jälgi trende materjali rikkuda, vaid rõhutame hoopis materjalide sisemisi väärtusi. Kuju, materjal ja pind on hoolikalt läbi viidud inseneriprotsessi tulemus, tagamaks, et iga osa täidab oma funktsiooni üldises kontseptsioonis ideaalselt. 2016. aastal alustasime koostööd Steuri Tööstusdisainilahendusega. Milos Ristini ja Thomas Steuri kujundatud TTT-Slim II välimus on selle ühise arendustöö esimene tulemus.

Technology2.jpg

TEHNOLOOGIA

 

Meie filosoofia ei ole mitte ainult teoreetiliste täiuslike lahenduste leidmine, vaid ka nende kõige täpsema realiseerimine ja pideva täiustamise saavutamine, et seada muusika taasesitamisele uued standardid. Seetõttu investeerime pidevalt teadus- ja arendustegevusse ning taipasime tangentsiaalseid pöördelisi helisignaale, millel on keerulisem matemaatiline taust, mis võimaldab elegantsemat mehaanilist teostust.

 

Tuginedes kogemustele, et vinüülimängija koos oma helikäpaga tuleks kujundada üheks tervikuks, oleme välja töötanud oma kõrgeimatele nõudmistele vastava vinüülimängijate ja helikäppade mudelivaliku. Portfelli täidavad meie enda fono- ja signaalikaablid.

Samas kategoorias on veel 5 toodet :

Seotud tooted