Jadis Thalie

Bränd:
Jadis Electronics
Tüüp:
Plaadimängija
Mõõdud:
68 x 58 x 29
Kaal:
80Kg
Lisainfo:
Ei sisalda helipead

44 800,00€

Toote info

ESITUS

Thalie on välja kujunenud kunstilisest mõttelaadist, mitte niipalju tööstuslikust tegevusest.

 See vinüülimängija on ehitatud minimaalse arvu osadega; igal neist on selgelt määratletud ja optimeeritud roll, et täidaks eesmärki täiuslikult, milleks nad kavandatud on. Thalie disainiti järgnevate peamiste eesmärkidega:

1: Täiuslik töökindlus.

2: Saavutamaks parimat helikvaliteeti.

3: Ja, et audients unistaks ...

 Thalie arendamisfaasis kaaluti kõiki võimalusi nende kolme eesmärgi saavutamiseks.

Ainult neli pöörlevat mehaanilist osa: mootor, peaplaat, telg sellel ja laager. Mehaaniliste osade vähendatud arv ja kogu seadme üldine lihtsus tagavad suurepärase töökindluse.

Maksimaalse töökindluse tagamiseks toimub vedu sünkroonmootoriga. Tänu sellele pole elektroonilist kiirusekontrolli vaja. Thalie peal on see juhtseadis täiesti mehaaniline ja seda reguleerib väga stabiilne elektrivõrgu sagedus.

 Raske kooslus, koos graniidist alusega, mille kaal on 50 kg ja peaplaadiga kaaluga 20 kg . Mõlemad on välja lõigatud ja mehaaniliselt töödeldud, et pakkuda maksimaalset kaitset resonantside eest, mis võivad muusikat taasesitust häirida.

Osade töötlemine toimub tolerantsiga umbes mikron, mis on vinüülplaadi heliraja mõõde. See äärmiselt hoolikas täpsus võimaldab Thalie'l kogu teabe sügavale vinüüli heliratta viia ja tagab täiusliku heli taasesituse.

 VIITED:

 "See pöörlev meistriteos kordab muusikalist sõnumit igal hetkel, tuues selle esile. See on võimalik oma erakordsetele analüütilistele ja transkriptsioonivõimetele. See vinüülimängija ületab kõik mehaanilised piirangud vinüülplaatidele, et säilitada muusikast parim audiofiilidele. Me ei unusta kunagi kuulamist, mille tegime koos Thalie'ga. "

Philippe David

Haute Fidélité nr 205 jaanuar / veebruar 2015

Brändist

Jadis Electronics

Firma JADIS on André Calmette’e sügava kire vili, kes on oma vaba aja pühendanud täpseima muusikalise reproduktsiooni uurimisele. Et saada taasesitusel sama emotsioon, mida on tunnetatud kontserdi ajal. Ta on  loonud oma prototüübid kirega, mis on jätnud audiofiilide seas erakordse mulje. Neid peeti ühemõtteliselt parimateks võimenditeks võrreldes teise, tolleaegsete parimate võimenditega.

 Sellest edust innustatuna otsustas ta 1983. aastal oma tootmist ratsionaliseerida ja asutas ettevõtte nimega JADIS. Alguses hakati võimendeis tootma ükshaaval, vastavalt algsele plaanile, kuid üsna pea koolitas hr Calmettes välja oma enda tehnikud, kes suutsid toota elektroonikat tema filosoofia kohaselt.

 Jadis võimendite kvaliteedi tagab suures osas nende unikaalne väljundtrafo. Unikaalse kontseptsiooniga ja olles samahästi kui purunematu, annab see võimendile absoluutse stabiilsuse, olenemata mistahes koormusest. 

Trafod on valmistatud otsast lõpuni Jadis tehases, Villedubert-s. Trafod keritakse käsitsi ja valatakse seejärel spetsiaalsesse vaiku, tagades seeläbi maksimaalse helikindluse ja termilise stabiilsuse.

Trafo võimsuse osas on näitajad hämmastavad: maksimaalne lubatud võimsus on kuni 2500 W.

Kuna JADIS-võimendid on ainsad maailmas, mis selliseid näitajaid omavad,  tagavad nad fantastilise dünaamika nii bassitoonides kui ka kõrgsagedustes. Jadis võimenditel puudub “oma värving” täielikult, nad taasesitavad heli täpselt nii nagu helilooja on selle salvestanud ja enamik neist töötab puhtas A-klassis.

Nendel põhjustel on see ideaalne võimendi-süsteem igasugusele akustilisele kõlarile, olenemata takistuse “kurvist” , funktsionaalsuse tüübist või tundlikkusest.

Samas kategoorias on veel 5 toodet :