Thales Isolation Platform

Bränd:
Thales
Tüüp:
Isolatsiooni platform Thales vinüülimängijatele
Materjal:
Kaks POM materjalist freesitud plaati, ühendatud spetsiaalse elastomeeriga
Mõõdud:
435 x 315 x 40mm
Lisainfo:
Vähendab müra ligi 15%
Värvus:
must

1 350,00€

Toote info

Tuginedes kogemustele, et vinüülimängija koos oma helikäpaga tuleks kujundada üheks tervikuks, oleme välja töötanud oma kõrgeimatele nõudmistele vastava vinüülimängijate ja helikäppade mudelivaliku. Portfelli täidavad meie enda fono- ja signaalikaablid.

 Oleme oma vinüülimängijatele välja töötanud spetsiifilise isolatsiooni platvormi, et pakkuda täiuslikke tuge meie praegustele TTT-mudelitele. Selle eesmärk on hoida ära võnkumisi väljastpoolt, juhtides samal ajal ära seadme enda põhjustatud vibratsioone ilma neid võimendamata

Kahe musta POM materjalist välja lõigatud  plaadi vahele on paigaldatud üherakulisest elastomeerist valmistatud sisekiht, mis summutab vibratsiooni väga tõhusalt. Selle sisekihi kuju arvutatakse meie vinüülimängijate jaoks eraldi, et saavutada resonantssageduse ja raskuskeskme täiuslikud väärtused. Seetõttu antakse mikrovahemikus väga tõhusad eraldusomadused (kuni - 15 dB).

Brändist

Thales

Filosoofia

Animation2.gif

IDEE

 

Kõik sai alguse siis, kui Micha Huber otsis viisi, kuidas ühendada tavapärase pöörleva helikäpa ja lineaarse tangentsiaalse helikäpa eelised. Lahendusmeetod põhineb tuntud põhikooli teadmisel, kuidas konstrueerida tangent: Thalesi ring. Pärast pikka mõtlemist ja arvutusi tekkis kolmemõõtmeline mehaaniline lahendus, mis vastab kõigile tänapäevasele helikäpale seatud nõuetele. 

Pikka aega hellitatud unistus geomeetriliselt korrektsest LP-raja lugemisest. madala hõõrdumisega pöördelaagritega sai teoks. Kümnetele olemasolevatele patentidele, mis seda unistust kinnitavad, lisati uus patent: 2004. aasta mais välja kuulutatud CH 694567 Tangential Pivoted Tonearm.

DISAIN

 Meie tooteid iseloomustab elegantne ja noobel disain, mida ei saa alahinnata. Me ei jälgi trende materjali rikkuda, vaid rõhutame hoopis materjalide sisemisi väärtusi. Kuju, materjal ja pind on hoolikalt läbi viidud inseneriprotsessi tulemus, tagamaks, et iga osa täidab oma funktsiooni üldises kontseptsioonis ideaalselt. 2016. aastal alustasime koostööd Steuri Tööstusdisainilahendusega. Milos Ristini ja Thomas Steuri kujundatud TTT-Slim II välimus on selle ühise arendustöö esimene tulemus.

Technology2.jpg

TEHNOLOOGIA

 

Meie filosoofia ei ole mitte ainult teoreetiliste täiuslike lahenduste leidmine, vaid ka nende kõige täpsema realiseerimine ja pideva täiustamise saavutamine, et seada muusika taasesitamisele uued standardid. Seetõttu investeerime pidevalt teadus- ja arendustegevusse ning taipasime tangentsiaalseid pöördelisi helisignaale, millel on keerulisem matemaatiline taust, mis võimaldab elegantsemat mehaanilist teostust.

 

Tuginedes kogemustele, et vinüülimängija koos oma helikäpaga tuleks kujundada üheks tervikuks, oleme välja töötanud oma kõrgeimatele nõudmistele vastava vinüülimängijate ja helikäppade mudelivaliku. Portfelli täidavad meie enda fono- ja signaalikaablid.

Samas kategoorias on veel 6 toodet :

Seotud tooted