Ansuz LP stabilisaator T2

Bränd:
Ansuz Acoustics
Materjal:
Materjal: Titaan / Pealiskiht: klaas pritsitud / Titaanium kuulikesi : 12
Kaal:
374gr

5 400,00€

Toote info

Uuenduslik resonantsi reguleeriv seade
vinüülplaatide ja plaadimängijate jaoks.

Tegemist ei ole ei heliplaadi kinnitus klambriga ega ega ka heliplaadi raskus-seadmega - see on heliplaadi resonantse stabiliseeriv seade!

Image

Selle uue Ansuz Darkzi heliplaadi stabilisaatori arendamisega astusid Michael Børresen ja tema akustiliste arenduste insener-meeskond uuele ja innovaitiivsele maastikule, et optimeerida peaaegu, et iga plaadimängija võimekust.

On üldteada, et surve või raskuse lisamine vinüülplaadi keskosale võib heliplaadi bassisektori heli parandada. See on õigupoolest ka põhjuseks, miks paljud plaadimängijatootjad lisavad oma tootele plaadi kinnitusklambreid või siis plaadiraskusseadmeid ( record weight või record clamp) . Paraku kaasneb eelistega käsikäes ka pahupool, millel on märkimisväärne negatiivne külg - muusika taasesitus osutub palju tasapinnalisemaks, kokkusurutumaks ja kaotab vinüülale nii omapärase erksuse.

Image

Plaadimängija kesk-tihvtile keeratavad plaadiklambrid viivad plaadi ka otsesesse mehaanilisesse kontakti platteri kesklaagriga. Tulemuseks on rohkem taustamüra ja muusikale lisanduv kuuldav kiht moonutusi. Nende akustiliste puuduste vältimiseks ei lisa Ansuz Darkz Record Stabilizer ülemäära palju raskust ega puutu otseselt kokku keskmise tihvtiga.

Ansuz Darkzi plaadistabilisaator kaalub ainult vahemikus 374–750 grammi (sõltuvalt erinevatest valikulistest kvaliteeditasemetest) ja toetub plaadil 12 väikesele titaankuulile. Idee on stabiliseerida vinüülist lähtuvad resonantsid ja vältida heliplaadi kinnitust ja deformeerumist. Vinüüli jaoks avab selline lahendus kontrollitud musikaalsuse heliväravad.

Vinüüli stabilisaator T2

Image

T2 Ansuz Darkz plaadistabilisaator on välja viimistletud plokist titaanist ja kaalub vaid 374 grammi. Seda saab kasutada peaaegu kõigil plaadimängijatel, isegi vedru-konstruktsioonidega mängijatel.

Materjal on ühest plokist 2. klassi titaan, mis on töödeldud ja seejärel klaas-pritsitud.

Stabilisaator on platteri keskmisest tihvtist eraldatud POM-materjalist puksiga.

Stabilisaatori põhjal asuvad, resonantsi kontrollivad kuulikesed, on valmistatud 2. klassi titaanist, mis on valitud just tema vastupidavuse ja heliliste omaduste tõttu.

Brändist

Ansuz Acoustics

Ansuz Acoustics on Taani firma, kes arendab, disainib, toodab ja turustab kaableid ja lisaseadmeid High End helisüsteemidele

Meie Ansuz Acoustic-s, oleme pühendunud oma kitsas segmendis tegevusele, et tagada oma kirglikele klientide helistüsteemides maksimaalne taasesitus.

Oma kõrgete eesmärkide täitmiseks reisime me maailmas ja korraldame töötubasi, et harida ja jagada oma kirge meie partneritega ning tagada see, et kliendid ei saa mitte ainult parimaid tooteid, vaid ka parima teeninduse

Samas kategoorias on veel 6 toodet :