Ansuz Mainz8 A2 Toitejagaja

Bränd:
Ansuz Acoustics
Tüüp:
Toitejagaja, 8 pesa
Konnektorid:
EU, US
Lisainfo:
Tesla Coil technology

3 500,00€

Toote info

NEW MAINZ8 POWER DISTRIBUTORS

Following the launch of the successful Mainz8 D·TC power distributor, we could see the possibilities in implementing a comprehensive update on our previous models Mainz8 A/D, using some of the same technologies that form the basis of the D·TC model’s formidable performance.

Ansuz Mainz8 A2/C2/D2 is designed in family with the Mainz8 D·TC, but the new models differ in the amount of technologies and of course in price. When it comes to performance, the new Mainz8 A2 starts well over the old Mainz8 D, and together the biggest models C2 and D2 it will fill out the huge quality gap we have created with the Mainz8 D·TC.

Image

SHIPS APRIL/MAY 2018

The models are produced at the moment and we expect to ship out April, but expect May to be more exact for delivery.

Brändist

Ansuz Acoustics

Ansuz Acoustics on Taani firma, kes arendab, disainib, toodab ja turustab kaableid ja lisaseadmeid High End helisüsteemidele

Meie Ansuz Acoustic-s, oleme pühendunud oma kitsas segmendis tegevusele, et tagada oma kirglikele klientide helistüsteemides maksimaalne taasesitus.

Oma kõrgete eesmärkide täitmiseks reisime me maailmas ja korraldame töötubasi, et harida ja jagada oma kirge meie partneritega ning tagada see, et kliendid ei saa mitte ainult parimaid tooteid, vaid ka parima teeninduse

Samas kategoorias on veel 6 toodet :