Raidho TD 3.8

Bränd:
Raidho
Tüüp:
Tantaal-Teemant valjuhääldid
Võimendus:
alates 20w ( kuigi oleme näinud häid tulemusi ka väikeste lampvõimenditega)
Tundlikkus:
91 dB
Sagedusriba:
23 Hz – 50 KHz
Crossover:
Crossover Point 300 Hz/2600 Hz – stepped slope, 4th order
Elemendid:
1 x TD Raidho Ribbon kõrgsaduselement; 2 x 100 mm Raidho Tantalum-Diamond keskosa valjuhääldi; 6 x 200 mm Raidho Tantalum-Diamond madalosa valjuhääldi
Takistus:
4 oomi
Kere:
Porditud
Mõõdud:
1420 x 440 x 610
Kaal:
75 Kg
Värvus:
Must klaverilakk; kõik võimalikud värvitoonid; pähkli spoon

88 000,00€

Toote info

TD 3.8

Pärast pikka uuringu- ja arendusprotsessi saame suure põnevusega esitleda täiendust, ja veel millist, meie TD seeriale.

 TD3.8 on absoluutne monstrum ja unistuste projekt kogu meeskonnale eesotsas peadisainer Benno Baun Meldgaardiga, kelle tähelepaneliku pilgu all see kõik valmis. Projekt sündis tänu vajadusele suuremate suuremate elementide järele kõlaris, seetõttu, oli tiimil kirg viia Raidho täiesti uuele tasemele.

TD3.8 on valikus täiesti uue disainiga , kuid endiselt signatuurse Raidho-välimusega. Esmakordselt on meil suurte elementidega, keskmise suurusega kõlar, mis kasutab patenti ootavat valjuhääldi-süsteemi. Uus 8” valjuhääldisüsteem toimib  kahes konfiguratsioonis –  tagab sügava ja liigendatud madalasageduse taasesituse, kuid samas on välk-kiire ja kergesti juhitav. 

Lisaks on kõlaris ka kaks, samasuguse uue valjuhääldidisainiga 5” kesksageduselementi.

Nii madalsagedus- kui ka kesksageduselementidel on uued TD (tantaal/teemant) membraanid.

Nii kesksagedus- kui ka madalsageduselemendid kasutavad meie uut 5-kihilist tantaal / rombikujulist membraani, millel on suurenenenud sise-summutus koos meie uue, patenteeritud kumerate äärtega titaanist mähissüsteemiga, millel on drastiliselt paranenud magnetväli ja suurem võimsus. Koos unikaalse membraani disainiga on see tugevaim mootorsüsteem audiomaastikul (1,1 Tesla / patent ootel). Tulemus - dünaamilise jõudluse järsk tõus.

Alumiiniumist valjuhääldi paneel on konstrueeritud nii, et helipeegeldused oleksid minimaalsed, pakkudes elementidele optimaalseid tingimusi.

Kõrgsageduselement on täiendatud võimsama magneesüsteemiga ja muudetud kambri kujundusega, mis välistab peegeldused ja alandab niigi äärmiselt madalat moonutust veelgi 35 dB võrra, suurendades samal ajal tundlikkust 2 dB võrra. Oleme saavutanud veelgi avatuma ja detailsema heli ilma, et see kõlaks kliiniliselt. Just see teebki meie Ribbon - kõrgsageduselemendi üheks parimaks maailmas täna ning  integreerituna kahe kesksageduselemendiga on muusikaline kogemus täiesti uuel tasemel.

Ka kõlari sisekorpus on uue ehitusega, kus on optimeeritud sisemine akustiline vooluhulk.

Crossover on täiesti uue disainiga, kus on suurendatud ribaväliset filtreeringut, vähendades seeläbi veelgi moonutusi. Samuti on tõstetud kõikide valjuhääldite toimetulekut veelgi suuremate võimsuskoormustega . Tänu suurenenud efektiivsusele (91 db 4 oomi) ja äärmiselt madalale moonutuste tasemele kogu helispektris, toob see kõlar esile muusikas uued nüansid, sõltumata sellest, millist võimendit te kasutate. TD3.8 arendamise ja disainimise ajal olid absoluutseteks märksõnadeks ajastus, faas, väikesed moonutused ja dünaamika.

 TD3.8 edastab muusikat ehtsalt, ausalt ja elusalt.

Valmistuge suureks üllatuseks.

Brändist

Raidho

2009 aastal algas Raidho jaoks uus ajajärk kui Dantax võttis üle selle fantastilise kõlariprojekti. See liitumine oli järgnev märgilise tähendusega nurgakivi Dantaxi ajaloos. Hifi entusiastid üle maailma peavad Raidhot ühtedeks paremini ehitatud kõlariteks tänasel päeval. Lai valik erinevaid auhindu, tunnustusi parimatelt kriitikutelt, ajakrjadelt ja hifi näitustelt tugevdavad seda tunnustust.

Evolutsiooniline, revolutsiooniline ja ainulaadne

Raidho Acoustics arendab ja toodab kõlareid esteetika tundega inimestele. Neile, kes arvavad, et heli võiks kõlada väga hästi, ning soovivad, et nende kuulamiskogemus oleks tavapärasest erinev. Samas ootavad ka kõlaritelt erakordset disaini ja lahedat visuaalset ilmet.

Raidho Acoustics ainulaadne tehnoloogia on laiendus klassikalistele tehnoloogiatele, mis on aastaid olnud HiFi kõlarite keskmes. Kuid Raidho on eemaldunud radikaalselt "sünteetilise heli" või simuleeritud hi-fi tavapärasest arendamisest. Me töötame eheda ja naturaalse heliga. Tavapärase ja algse HiFi areng oli juba mõnda aega seiskunud seiskunud, kuni Raidho  tuli välja mõne ideega, kuidas tõsta hi-fi heli uuele tasemele.Kui Te olete huvitatud, siis leiate kinnitust meie deviisile " me teeme, mida ütleme" Raidho kodulehelt, kust leiate materjale testide tulemustega ja kõik võimalikkude auhindade  ja tunnustustega viimastel aastatel koos " Aasta Kõlar" tunnustusega seeriates 1, 2 ja 3
Oleme nende auhindade üle väga uhked, kuid meid innustab sellega kaasnev kohustus teha asju veelgi paremini. Raidho ei ole igaühele. Sa pead teadma, mida sa soovid, siis Raidho sulle seda ka pakub!

Käsitsi valmistatud kõlar

“Hea heli ei tule lihtsalt niisama. Hea heli taasesituse nõuab asjatundlikkust ja rasket tööd. ”

Meie Raidhis ütleme, et meil on olemas eriline osavus – see tähendab, et me ei lase Raidho kõlarit kokku panna lihtsalt niisama. Mis oleks kasu sellest, kui uuendusmeelsed arendajad loovad silmapaistvaid detaile ja osavad puusepad ehitavad parimatest materjalidest fantastilisi kõlarikeresi, kui komplekteerimine ei toimu erilise austusega ülimalt hinnatud kõlari vastu, mida Raidho on?

Kontrollides ja taas uuesti kontrollides tagame, et vastame oma ambitsioonikatele eesmärkidele toodete osas, mida tahame pakkuda kvaliteediteadlikule ja tähelepanelikule publikule.

Kõik kõlarite detailid, valjuhääldid on projekteeritud, toodetud ja monteeritud Raidho Acoustics enda poolt. Disaini protsessis soovime luua midagi ainulaadset ning tasuks on kõlarikorpuse- ja heli kujunduse koosmõjus väga eriline harmoonia.

Raidho Ceramix valjuhääldid

Raidho Acoustics on seadnud eesmärgi töötada välja parimatest parim valjuhääldi .Täna valjuhääldite turgu vaadates võib täheldada, et viimase kümnendi jooksul pole palju muutunud. Raidho jaoks polnud kahtlust, et ainuke viis parima dünaamilise valjuhääldi  saamiseks on jäiga koonusmembraani arendamine

Raidho Ribbon kõrgsageduselement FTT75 

Raidho Ribbon tüüpi kõrgsageduselement FTT75-30-8 on ainulaadne suletud Ribbon element. Elemendis on kasutusel hulgaliselt neodüümmagneteid, et luua ülivõimas jõuväli, kus toimetab ülikerge membraan. Membraani kaal on alla 0,02 g. Madala massi tõttu ei salvesta valjuhääldi energiat ega oma resonantsi. Heli esitus on erakordne ja valjuhääldi ei jäta kõlarisüsteemile absoluutselt oma “sõrmejälge” .

Samas kategoorias on veel 5 toodet :