Raidho TD4.8

Bränd:
Raidho
Tüüp:
3 Riba , Tantaal-Teemant valjuhääldid
Võimendus:
alates 50w ( kuigi oleme näinud häid tulemusi ka väikeste lampvõimenditega)
Tundlikkus:
90 dB 2.83 V/m
Sagedusriba:
26 Hz – 50 KHz
Crossover:
200 Hz & 3 kHz kahes järgus
Elemendid:
1 x Raidho Ribbon kõrgsaduselement; 2 x 100 mm Raidho Tantalum-Diamond keskosa valjuhääldi; 6 x 115 mm Raidho Tantalum-Diamond madalosa valjuhääldi
Takistus:
5,5 oomi
Kere:
Porditud, avad esipaneelis
Mõõdud:
200 x 1790 x 630 (Koos jalusega 440 x 1790 x 615)
Kaal:
71 Kg
Värvus:
Must klaverilakk; kõik võimalikud värvitoonid; pähkli spoon

134 000,00€

Toote info

TD4.8

Vaatamata sellele, et meie Teemant ( Diamond – D seeria) membraaniga elemendid olid juba meeletu läbimurre tehnoloogias ja jõudluses, ei jää me loorberitele puhkama. Innovatsioonid ja edasiarendus on Raiho DNA osa.

Meie uue Tantaal-tehnoloogiaga oleme suutnud parendada D-seeria elementide membraane veelgi. Kattes keraamilise membraani Tantaaliga enne Teemant kihti, oleme loonud 5-e kihilise sandwitch membraani, mis on veelgi jäigem kui senine niigi ülijäik Teemant membraan, lisades samal ajal ka suurel määral summutusvõimekust!

See tähendab, et membraanid töötavad ülitäpselt, ilma igasuguse kõrvalekaldeta helis, üle inimese kõrgsageduse kuulmise piiri ( Isegi veel kõrgemalt kui enamus kõrgsagedus valjuhääldeid suudab mängida)

Sellega vähendame moonutustaset nivoole, mida ei suuda ükski valjuhääldi elemement audimaastikul, lisades samal ajal kiire, täpse reageeringu ja seega ideaalse ülemineku kõrgsageduselemendile.

Äärmiselt madal moonutuste tase tagab ka väga muusikalise ja orgaanilise
reprodutseerimine - lähendades teid muusikale lähemale, kui arvata võiksite.

KUIDAS SEE ON SAAVUTATUD:

Tantaal on hämmastav metall, mis juhib elektrit ja soojust eriti hästi. Ta on
äärmiselt kõva, kuid samal ajal nii tihe kui ka elastne. Mistõttu on Tantaal
kasutuses spetsiaalsetes laskemoonades, mis suudavad tungida läbi 1 meetri paksuse betooni!

Meie membraanide puhul lisame mikroni paksuse Tantaali kihi otse keraamilise kihi peale ,
muutes membraani veelgi jäigemaks ja eemaldades samal keraamilisele elemendile omased iseloomud helis.

See tähendab ka seda, et võime nüüd Teemantkihti veelgi efektiivsemalt lisada.

Peale selle et me oleme saavutanud kõige jäigema ja enim summutatud membraani maailmas täna, aitab Tantaali kiht tõhusalt juhtida soojusenergiat eemale koonusemähisest, mis omakorda annab kõlarisüsteemile juurde olulisel määral võimsust!

TANTAALIST

Tantaal on tugev, plastiline metall, mille avastas Rootsi keemik Ekenberg 1802. aastal. Aatomi Nr. 73.

Sellel haruldasel metallil on kõrge sulamistemperatuur temperatuuril üle 3000 ° C, ta on immuunne toa temperatuuri keemiliste reaktsioonide suhtes .

Tantaali kasutatakse komponentide valmistamiseks keemiatehastes, tuumaelektrijaamades, lennukites ja rakettides.

Tantaalkarbiidist ja grafiidist koosnev komposiit on teadaolevalt kõige tugevam materjal ja seda kasutatakse tipptasemekiirete tööpinkide tipptasemel.

Brändist

Raidho

2009 aastal algas Raidho jaoks uus ajajärk kui Dantax võttis üle selle fantastilise kõlariprojekti. See liitumine oli järgnev märgilise tähendusega nurgakivi Dantaxi ajaloos. Hifi entusiastid üle maailma peavad Raidhot ühtedeks paremini ehitatud kõlariteks tänasel päeval. Lai valik erinevaid auhindu, tunnustusi parimatelt kriitikutelt, ajakrjadelt ja hifi näitustelt tugevdavad seda tunnustust.

Evolutsiooniline, revolutsiooniline ja ainulaadne

Raidho Acoustics arendab ja toodab kõlareid esteetika tundega inimestele. Neile, kes arvavad, et heli võiks kõlada väga hästi, ning soovivad, et nende kuulamiskogemus oleks tavapärasest erinev. Samas ootavad ka kõlaritelt erakordset disaini ja lahedat visuaalset ilmet.

Raidho Acoustics ainulaadne tehnoloogia on laiendus klassikalistele tehnoloogiatele, mis on aastaid olnud HiFi kõlarite keskmes. Kuid Raidho on eemaldunud radikaalselt "sünteetilise heli" või simuleeritud hi-fi tavapärasest arendamisest. Me töötame eheda ja naturaalse heliga. Tavapärase ja algse HiFi areng oli juba mõnda aega seiskunud seiskunud, kuni Raidho  tuli välja mõne ideega, kuidas tõsta hi-fi heli uuele tasemele.Kui Te olete huvitatud, siis leiate kinnitust meie deviisile " me teeme, mida ütleme" Raidho kodulehelt, kust leiate materjale testide tulemustega ja kõik võimalikkude auhindade  ja tunnustustega viimastel aastatel koos " Aasta Kõlar" tunnustusega seeriates 1, 2 ja 3
Oleme nende auhindade üle väga uhked, kuid meid innustab sellega kaasnev kohustus teha asju veelgi paremini. Raidho ei ole igaühele. Sa pead teadma, mida sa soovid, siis Raidho sulle seda ka pakub!

Käsitsi valmistatud kõlar

“Hea heli ei tule lihtsalt niisama. Hea heli taasesituse nõuab asjatundlikkust ja rasket tööd. ”

Meie Raidhis ütleme, et meil on olemas eriline osavus – see tähendab, et me ei lase Raidho kõlarit kokku panna lihtsalt niisama. Mis oleks kasu sellest, kui uuendusmeelsed arendajad loovad silmapaistvaid detaile ja osavad puusepad ehitavad parimatest materjalidest fantastilisi kõlarikeresi, kui komplekteerimine ei toimu erilise austusega ülimalt hinnatud kõlari vastu, mida Raidho on?

Kontrollides ja taas uuesti kontrollides tagame, et vastame oma ambitsioonikatele eesmärkidele toodete osas, mida tahame pakkuda kvaliteediteadlikule ja tähelepanelikule publikule.

Kõik kõlarite detailid, valjuhääldid on projekteeritud, toodetud ja monteeritud Raidho Acoustics enda poolt. Disaini protsessis soovime luua midagi ainulaadset ning tasuks on kõlarikorpuse- ja heli kujunduse koosmõjus väga eriline harmoonia.

Raidho Ceramix valjuhääldid

Raidho Acoustics on seadnud eesmärgi töötada välja parimatest parim valjuhääldi .Täna valjuhääldite turgu vaadates võib täheldada, et viimase kümnendi jooksul pole palju muutunud. Raidho jaoks polnud kahtlust, et ainuke viis parima dünaamilise valjuhääldi  saamiseks on jäiga koonusmembraani arendamine

Raidho Ribbon kõrgsageduselement FTT75 

Raidho Ribbon tüüpi kõrgsageduselement FTT75-30-8 on ainulaadne suletud Ribbon element. Elemendis on kasutusel hulgaliselt neodüümmagneteid, et luua ülivõimas jõuväli, kus toimetab ülikerge membraan. Membraani kaal on alla 0,02 g. Madala massi tõttu ei salvesta valjuhääldi energiat ega oma resonantsi. Heli esitus on erakordne ja valjuhääldi ei jäta kõlarisüsteemile absoluutselt oma “sõrmejälge” .

Samas kategoorias on veel 5 toodet :