Wellfloat 4050 ( Type10)

Bränd:
Wellfloat
Tüüp:
Isolatsiooni platform
Materjal:
MDF
Mõõdud:
W500xD400xH56(mm)
Lisainfo:
Toetatud kaal 0-300kg

930,00€

Toote info

Põhimudelid – Classic

Originaalne ja enimmüüdud Standard/Normal WELLFLOAT platform. Pakub suurepärast tasakaalu hinna ja toimivuse vahel.
Tänu lihtsale ja universaalsele disainile on seda lihtne kombineerida mis tahes HiFi seadmega. Platform parandab helikvaliteeti oma mehhanismi ja toimivusega.

Brändist

Wellfloat

WELLFLOAT isolatsioon-alusplaat on tõeliselt uuenduslik tugisüsteem, mis on loodud ja arendatud Jaapanis. Eesmärk on parandada muusikasõprade ja audiofiilide Hi-Fi süsteemide helikvaliteeti.
WELLFLOATi lisamine süsteemile toob välja peaaegu kõikide HiFi-seadmete potentsiaalsed parimad esitusomadused.

Wellfloat asutajatete elava klassikalise muusika taust alal pani neid esitama küsimust, miks tundub meie Hi-Fi-süsteemidest parima esituse saavutamine nii keeruline?
Peamine põhjus Wellfloati arvates on, et Hi-Fi helisüsteem peab samal ajal tegelema kahe tähtsa elemendiga – peab säilitama kogu muusikalise energia vibratsiooni, samal ajal summutades kogu muusikaga mitteseotud negatiivse vibratsiooni. Lihtsas vormis, igasuguse vibratsiooni mahasurumine tähendab samas ka olulise muusikalise energia piiramist, muutes taasesituse igavaks. Selle probleemi lahendamiseks hakkasime keskenduma "momentumi jäävuse seadusele".

Pärast ulatuslikku uurimis- ja arendustööd meie Osaka rajatises on meil õnnestunud paigaldada oma alustele ainulaadselt välja töötatud mehhanism, millel on "konsool ja ripppendel". See mehhanism muudab mitmest suunast tulevat vibratsiooni, piirates selle ainult horisontaalse vibratsiooniga. Meie nutikas mehhanism saavutab seega pingevaba, moonutusteta heli, säilitades samal ajal kogu positiivse energia, mis on seotud täpse muusikalise taasesitusega.

Meil on nüüd hea meel tutvustada seda uuenduslikku süsteemi ülemaailmsele publikule.

WELLFLOAT on üle 10 aasta kasvanud ja arenenud Jaapanis. Riigis, kus toimub igal aastal palju maavärinaid. Selle aja jooksul on WELLFLOATi tooted kasutusele võetud paljudes salvestusstuudiote kuulamisruumides, kõige usaldusväärsema tööriistana.
Olles saavutanud edu selles kõige karmimas helikeskkonnas, tegime meie uue tehnoloogia kättesaadavaks ka kodustes tingimustes.
Osana meie käimasolevast koduste Hi-Fi-rakenduste arendusprogrammist oleme välja toonud oma isolatsiooni-aluse uusima versiooni, mille sees on "Full-con mech" mehhanism, mis annab maksimaalse tugimassi 300 kg (661 naela), mis on kahtlemata piisav praktiliselt igat tüüpi seadmete jaoks.

"Full-con mech" areng loodi algselt kui "WELLFLOAT PIANO" verioonile, mis oli spetsiaalselt ette nähtud kontserdisaalides täismahus kontsertklaveri raskuse toetamiseks, mis tavaliselt kaalub üle 500 kg.

Enamiku praegu saadaolevate WELLFLOAT mudelite jaoks saame toota ka kohandatud disaini. Tellijana saate määrata suuruse, värvid, viimistluse, kuju ja isegi materjali, mis võimaldab teil sobitada ideaalselt igat tüüpi seadme ja ruumiga. Selle tõeliselt kohandatud teenuse kohta lisateabe saamiseks võtke julgelt ühendust meie heakskiidetud jaemüüjate või edasimüüjatega.

Samas kategoorias on veel 14 toodet :