Scansonic HD MB 1B

Bränd:
Scansonic HD
Tüüp:
2-ribaline monitor tüüpi kõlar
Võimendus:
Soovitame kõrge kvaliteediga võimendit. alates 50W
Tundlikkus:
86 dB
Sagedusriba:
45 Hz – 40.000 Hz
Takistus:
8 ohm
Crossover:
2600 Hz / Minimum phase
Elemendid:
1 x Ribbon tweeter · 1 x 4.5″ Mid/Woofer
Kere:
Curved, heavily braced, ventilated box design with front loaded port
Kõlari alus:
Ei sisladu hinnas, eraldi tellitav
Mõõdud:
178 x 312 x 286 mm
Kaal:
6,1 kg

2 500,00€

Toote info

Our main goal was to create a small speaker that does what it does really well. The reflex port is placed in the front, and it uses special inlays that reduce noise to an extremely low level. While the speaker is small and stylish, the music performance is lively bright and bold, with a bass performance that defies its compact size. The speaker is front-ported to allow for placement near the rear wall.

The MB-series features the same good solid, two-way binding post. The feet are machined from aircraft quality aluminum and can be adjusted to level the speaker. For added rigidness, we have added a carbon sheet to the top panel; this, paired with extensive internal bracing, makes the cabinet inert and silent.

For the MB-1 we have a dedicated stand, with MB-series matching aluminum adjustable feet.
The MB-1 also fits the X-1 stand.

Brändist

Scansonic HD

Algusest peale olime me keskendunud kõigi Raidho kõlarite kujundamisel saadud kogemustele ja tugevustele. Samal ajal pidime olema teadlikud ka Scansonicu kaubamärgi pikast pärandist ja põhjamaistest disainitraditsioonidest. Seekord tuli ülesanne seonduvalt eelarvest ja soovist luua parim tulemus, lähtuvalt rahalistest piiridest.

 Meile oli algusest peale selge, et mõned Raidho kõlarite põhitehnikad on olulised: kõlarid peavad olema konstrueeritud Ribbon-tüüpi kõrgsageduselemendi ümber, mis ehitatud ülikergest ja õhukesest diafragmast , ja mis on omakorda servadest suletud, et võimaldada sujuv üleminek kesksageduste sektorisse.

 Lisaks tuli kavandada ja arendada dünaamilised elemendid, millel oleks tugev, koonus-tüüpi membraan.

philosophy-10.png

KERGE KAAL – PAREM RESOLUTSIOON JA SAGEDUSÄÄRMUSTES TOIMETULEK

MB Ribbon kõrgsageduselemendil on äärmiselt väikese massiga membraan.

Selle moodustab ainult 20 um paksune Kapton alumiinium kihitis ja saadud mass on umbes 0,03 g, mis on umbes 50 korda vähem kui tavalisel tekstiili-, keraamika-, berülliumi- või teemant membraanidel. Madalam mass tähendab otseselt suuremat eraldusvõimet ja väiksemat värvingut. 

PÕIMITUD SÜSINIKIUD JÄIKUSE TAGAMISEKS  JA MADALAKS KOMPRESSIOONIKS

MB-seeria jaoks oleme välja töötanud jäiga, tolmukatte vaba, süsinikmembraani. Kuju ja jäikust hoolikalt optimeerides on meil õnnestunud teha väga vaikne bassikõlar, mis sulandub ideaalselt meie Ribbon kõrgsageduselemendiga. Wooferil on ülevõimsusega magnetsüsteem, pika lineaarse käiguga ja suurepärase bassiga.

Samas kategoorias on veel 5 toodet :