Scansonic HD M9

Bränd:
Scansonic HD
Sagedusriba:
40 Hz – 30 kHz
Takistus:
6 ohm
Crossover:
3.5 KHz – 2. order acoustic slope 300 Hz – 1. order
Elemendid:
1 sealed ribbon tweeter with kapton/aluminum sandwich membrane 2 paper-polypropylene coned 4,5” bass/mid driver with underhung magnet system 1 8” woofer
Võimsus:
Soovitame hea kvaliteediga võimendit alates 50W
Kere:
Heavily braced, ventilated box design with front loaded port
Mõõdud:
151 x 900 x 298 mm
Kaal:
21,5 kg
Värvus:
Klaveri must, Klaveri valge

1 650,00€

Toote info

The speaker is designed around an ultralight ribbon planar tweeter and two paper-polypropylene, compound midrange drivers with a side-mount 8” bass driver for the lowest frequencies. The speaker is front ported in the bottom and iscrossed over at 3.5 kHz and 300 Hz with second order slopes.

Brändist

Scansonic HD

Algusest peale olime me keskendunud kõigi Raidho kõlarite kujundamisel saadud kogemustele ja tugevustele. Samal ajal pidime olema teadlikud ka Scansonicu kaubamärgi pikast pärandist ja põhjamaistest disainitraditsioonidest. Seekord tuli ülesanne seonduvalt eelarvest ja soovist luua parim tulemus, lähtuvalt rahalistest piiridest.

 Meile oli algusest peale selge, et mõned Raidho kõlarite põhitehnikad on olulised: kõlarid peavad olema konstrueeritud Ribbon-tüüpi kõrgsageduselemendi ümber, mis ehitatud ülikergest ja õhukesest diafragmast , ja mis on omakorda servadest suletud, et võimaldada sujuv üleminek kesksageduste sektorisse.

 Lisaks tuli kavandada ja arendada dünaamilised elemendid, millel oleks tugev, koonus-tüüpi membraan.

philosophy-10.png

KERGE KAAL – PAREM RESOLUTSIOON JA SAGEDUSÄÄRMUSTES TOIMETULEK

MB Ribbon kõrgsageduselemendil on äärmiselt väikese massiga membraan.

Selle moodustab ainult 20 um paksune Kapton alumiinium kihitis ja saadud mass on umbes 0,03 g, mis on umbes 50 korda vähem kui tavalisel tekstiili-, keraamika-, berülliumi- või teemant membraanidel. Madalam mass tähendab otseselt suuremat eraldusvõimet ja väiksemat värvingut. 

PÕIMITUD SÜSINIKIUD JÄIKUSE TAGAMISEKS  JA MADALAKS KOMPRESSIOONIKS

MB-seeria jaoks oleme välja töötanud jäiga, tolmukatte vaba, süsinikmembraani. Kuju ja jäikust hoolikalt optimeerides on meil õnnestunud teha väga vaikne bassikõlar, mis sulandub ideaalselt meie Ribbon kõrgsageduselemendiga. Wooferil on ülevõimsusega magnetsüsteem, pika lineaarse käiguga ja suurepärase bassiga.

Samas kategoorias on veel 5 toodet :