UUS! Scansonic HD M40

Bränd:
Scansonic HD
Tüüp:
2,5-ribaline põrandakõlar
Võimsus:
100-300w
Võimendus:
Soovitame heast klassist võimendit
Tundlikkus:
88dB
Sagedusriba:
45 Hz – 40 kHz
Takistus:
4 ohm
Crossover:
300 Hz 1order; 4 KHz 2 Order
Elemendid:
1 sealed ribbon tweeter with kapton/aluminum sandwich membrane. 2 Mid/woofer 4”, Phaseplug + Honeycomb enforced glass fiber cone. 4 Woofers 4”, Honeycomb enforced glass fiber cone.
Kere:
Heavily braced, rear firing ports.
Mõõdud:
220 x 1085 x 295 mm
Kaal:
18 kg
Värvus:
Siid - valge; Siid- must

1 999,00€

Toote info

The M40 is a powerfull and elegant 2.5-way, floor-standing speaker. The speaker features a high-resolution ribbon tweeter, normally only seen in much higher priced products. In the M40, the tweeter blends seamlessly with two 4” honeycomb enforced glass-fiber midrange/ woofer drivers, arranged in a MTM configuration. The two midrange/woofer drivers are supported in the lower frequency regions by an array of 2 dedicated bass drivers. Don’t let the slim and elegant looks fool you - the M40 can really rock the house, when it’s four 4” woofers are put to work.

Brändist

Scansonic HD

Algusest peale olime me keskendunud kõigi Raidho kõlarite kujundamisel saadud kogemustele ja tugevustele. Samal ajal pidime olema teadlikud ka Scansonicu kaubamärgi pikast pärandist ja põhjamaistest disainitraditsioonidest. Seekord tuli ülesanne seonduvalt eelarvest ja soovist luua parim tulemus, lähtuvalt rahalistest piiridest.

 Meile oli algusest peale selge, et mõned Raidho kõlarite põhitehnikad on olulised: kõlarid peavad olema konstrueeritud Ribbon-tüüpi kõrgsageduselemendi ümber, mis ehitatud ülikergest ja õhukesest diafragmast , ja mis on omakorda servadest suletud, et võimaldada sujuv üleminek kesksageduste sektorisse.

 Lisaks tuli kavandada ja arendada dünaamilised elemendid, millel oleks tugev, koonus-tüüpi membraan.

philosophy-10.png

KERGE KAAL – PAREM RESOLUTSIOON JA SAGEDUSÄÄRMUSTES TOIMETULEK

MB Ribbon kõrgsageduselemendil on äärmiselt väikese massiga membraan.

Selle moodustab ainult 20 um paksune Kapton alumiinium kihitis ja saadud mass on umbes 0,03 g, mis on umbes 50 korda vähem kui tavalisel tekstiili-, keraamika-, berülliumi- või teemant membraanidel. Madalam mass tähendab otseselt suuremat eraldusvõimet ja väiksemat värvingut. 

PÕIMITUD SÜSINIKIUD JÄIKUSE TAGAMISEKS  JA MADALAKS KOMPRESSIOONIKS

MB-seeria jaoks oleme välja töötanud jäiga, tolmukatte vaba, süsinikmembraani. Kuju ja jäikust hoolikalt optimeerides on meil õnnestunud teha väga vaikne bassikõlar, mis sulandub ideaalselt meie Ribbon kõrgsageduselemendiga. Wooferil on ülevõimsusega magnetsüsteem, pika lineaarse käiguga ja suurepärase bassiga.

Allalaadimine

Samas kategoorias on veel 5 toodet :