UUS! Scansonic HD M10

Bränd:
Scansonic HD
Tüüp:
2-ribaline monitor tüüpi kõlar
Võimsus:
50-100w
Võimendus:
Soovitame heast klassist võimendit
Tundlikkus:
85dB
Sagedusriba:
70 Hz – 40 kHz
Takistus:
6 ohm
Crossover:
4 KHz 2. Order
Elemendid:
1 sealed ribbon tweeter with kapton/aluminum sandwich membrane. 1 Mid/woofer 4”, Honeycomb enforced glass fiber cone
Kere:
Heavily braced, rear firing ports.
Kõlari alus:
Ei sisaldu hinnas.
Mõõdud:
130 x 303 x 196 mm
Kaal:
3,4 kg
Värvus:
Siid - valge; Siid- must

649,00€

Toote info

M-10 on kompaktne, kaheribaline, monitortüüpi kõlar. Kõrge eraldusvõimega ribbon-tüüpi kõrgsageduselement koos 4" kärgstruktuuriga tugevdatud klaaskiud membraan annavad avatud ja detailse soundi, erakordselt väikese müra nivooga

Brändist

Scansonic HD

Algusest peale olime me keskendunud kõigi Raidho kõlarite kujundamisel saadud kogemustele ja tugevustele. Samal ajal pidime olema teadlikud ka Scansonicu kaubamärgi pikast pärandist ja põhjamaistest disainitraditsioonidest. Seekord tuli ülesanne seonduvalt eelarvest ja soovist luua parim tulemus, lähtuvalt rahalistest piiridest.

 Meile oli algusest peale selge, et mõned Raidho kõlarite põhitehnikad on olulised: kõlarid peavad olema konstrueeritud Ribbon-tüüpi kõrgsageduselemendi ümber, mis ehitatud ülikergest ja õhukesest diafragmast , ja mis on omakorda servadest suletud, et võimaldada sujuv üleminek kesksageduste sektorisse.

 Lisaks tuli kavandada ja arendada dünaamilised elemendid, millel oleks tugev, koonus-tüüpi membraan.

philosophy-10.png

KERGE KAAL – PAREM RESOLUTSIOON JA SAGEDUSÄÄRMUSTES TOIMETULEK

MB Ribbon kõrgsageduselemendil on äärmiselt väikese massiga membraan.

Selle moodustab ainult 20 um paksune Kapton alumiinium kihitis ja saadud mass on umbes 0,03 g, mis on umbes 50 korda vähem kui tavalisel tekstiili-, keraamika-, berülliumi- või teemant membraanidel. Madalam mass tähendab otseselt suuremat eraldusvõimet ja väiksemat värvingut. 

PÕIMITUD SÜSINIKIUD JÄIKUSE TAGAMISEKS  JA MADALAKS KOMPRESSIOONIKS

MB-seeria jaoks oleme välja töötanud jäiga, tolmukatte vaba, süsinikmembraani. Kuju ja jäikust hoolikalt optimeerides on meil õnnestunud teha väga vaikne bassikõlar, mis sulandub ideaalselt meie Ribbon kõrgsageduselemendiga. Wooferil on ülevõimsusega magnetsüsteem, pika lineaarse käiguga ja suurepärase bassiga.

Allalaadimine

Samas kategoorias on veel 5 toodet :