Jadis JPS2 Eelvõimendi

Bränd:
Jadis Electronics
Tüüp:
Eelvõimendi lampidel, eraldi toiteplokk
Sisendid:
5x Line; 1x Tape monitor
Väljundid:
1x Line; 1x Tape monitor
Võimendus:
24dB ( Liiniväljund); 18dB ( CD väljund)
Vaakumlambid:
ECC82 X 1 ECC83 X 3 EF86 X 1 EL84 X 1
Sagedusriba:
20Hz to 740kz @-3dB
Plokkide arv :
2
Voolutarve:
60W
Kaugjuhtimispult:
Ei
Fonosisend:
Ei
Liinisisend:
5x Line
Mõõdud:
430 x 345 x 175 mm kumbki plokk
Kaal:
31kg

14 760,00€

Toote info

Available in balanced (JPS2S) or unbalanced (JPS2) version.

The Jadis JPS2 is a line preamplifier which uses 3 ECC83 for the line function plus a ECC82 tube to adapt the impedance on the CD entry. Its specific power supply recreates a voltage for the module with a 80 Hz frequency in order to avoid problems that can occur due to the 50 or 60 Hz frequency from the mains supply. 

The high voltage is regulated by two tubes: 1 x EF86 and 1 x EL84.

Golden connector and further connections are in copper and silver which assure the faithful broadcast of the audio signal.

The "point-to-point" wiring  gives to the sound stage plenty of aeration and dimension.

The choice of the electronic components and the extremely careful fabrication method gives the signature JADIS to this device.

 

REFERENCES

Impressively wide soundstage, it feels like pushing the walls, everything becomes clearer, easier. holographic! The build quality is superb and reliability is recognized by all. This preamplifier is clearly a reference among the best.
Cf. essai Haute Fidélité n° 165 Avril 2011

http://www.hautefidelite-hifi.com/index.php/bancs-dessai/22-pre-amplis-amplis/230-jadis-jp2-se845-nec

Brändist

Jadis Electronics

Firma JADIS on André Calmette’e sügava kire vili, kes on oma vaba aja pühendanud täpseima muusikalise reproduktsiooni uurimisele. Et saada taasesitusel sama emotsioon, mida on tunnetatud kontserdi ajal. Ta on  loonud oma prototüübid kirega, mis on jätnud audiofiilide seas erakordse mulje. Neid peeti ühemõtteliselt parimateks võimenditeks võrreldes teise, tolleaegsete parimate võimenditega.

 Sellest edust innustatuna otsustas ta 1983. aastal oma tootmist ratsionaliseerida ja asutas ettevõtte nimega JADIS. Alguses hakati võimendeis tootma ükshaaval, vastavalt algsele plaanile, kuid üsna pea koolitas hr Calmettes välja oma enda tehnikud, kes suutsid toota elektroonikat tema filosoofia kohaselt.

 Jadis võimendite kvaliteedi tagab suures osas nende unikaalne väljundtrafo. Unikaalse kontseptsiooniga ja olles samahästi kui purunematu, annab see võimendile absoluutse stabiilsuse, olenemata mistahes koormusest. 

Trafod on valmistatud otsast lõpuni Jadis tehases, Villedubert-s. Trafod keritakse käsitsi ja valatakse seejärel spetsiaalsesse vaiku, tagades seeläbi maksimaalse helikindluse ja termilise stabiilsuse.

Trafo võimsuse osas on näitajad hämmastavad: maksimaalne lubatud võimsus on kuni 2500 W.

Kuna JADIS-võimendid on ainsad maailmas, mis selliseid näitajaid omavad,  tagavad nad fantastilise dünaamika nii bassitoonides kui ka kõrgsagedustes. Jadis võimenditel puudub “oma värving” täielikult, nad taasesitavad heli täpselt nii nagu helilooja on selle salvestanud ja enamik neist töötab puhtas A-klassis.

Nendel põhjustel on see ideaalne võimendi-süsteem igasugusele akustilisele kõlarile, olenemata takistuse “kurvist” , funktsionaalsuse tüübist või tundlikkusest.

Samas kategoorias on veel 15 toodet :