Jadis JPL MkII Eelvõimendi

Bränd:
Jadis Electronics
Tüüp:
Eelvõimendi lampidel
Sisendid:
4 liinisisendit, 1 tape monitor
Võimendus:
23dB ( Liiinisisend); 25dB (CD);
Vaakumlambid:
1 x EL86, 1 x EF86 (power supply) 1 x ECC82 (CD) 3 x ECC83 (line)
Sagedusriba:
20Hz-70KHz @-3dB
Voolutarve:
25W
Mõõdud:
43 x 27 x 19 cm
Kaal:
15kg

8 640,00€

Toote info

Built in stereo preamplifier, the JPLMkII includes 5 line imputs and one tape with monitoring.

The MkII version represents an interesting update of the first version of the JPL, it has been optimised and the power supply is now tube regulated in order to improve the stability.

REFERENCES

The JPL will bring you an inherent sense of dynamic gradation, but also soundstage transparency and mastery over the elements of spatial resolution. 
I never felt that the Jadis was holding back or blunting the power and rise-time of orchestral peaks. I've never heard a preamp so convincingly delineate the dynamic range from soft to very loud.
This is one of those rare products guaranteed to dramatically improve your system. Be prepared for a dynamic eruption that will nudge you much closer to the illusion of live music. 

http://www.stereophile.com

"Reference product" from Haute fidélité magazine November 2016

Brändist

Jadis Electronics

Firma JADIS on André Calmette’e sügava kire vili, kes on oma vaba aja pühendanud täpseima muusikalise reproduktsiooni uurimisele. Et saada taasesitusel sama emotsioon, mida on tunnetatud kontserdi ajal. Ta on  loonud oma prototüübid kirega, mis on jätnud audiofiilide seas erakordse mulje. Neid peeti ühemõtteliselt parimateks võimenditeks võrreldes teise, tolleaegsete parimate võimenditega.

 Sellest edust innustatuna otsustas ta 1983. aastal oma tootmist ratsionaliseerida ja asutas ettevõtte nimega JADIS. Alguses hakati võimendeis tootma ükshaaval, vastavalt algsele plaanile, kuid üsna pea koolitas hr Calmettes välja oma enda tehnikud, kes suutsid toota elektroonikat tema filosoofia kohaselt.

 Jadis võimendite kvaliteedi tagab suures osas nende unikaalne väljundtrafo. Unikaalse kontseptsiooniga ja olles samahästi kui purunematu, annab see võimendile absoluutse stabiilsuse, olenemata mistahes koormusest. 

Trafod on valmistatud otsast lõpuni Jadis tehases, Villedubert-s. Trafod keritakse käsitsi ja valatakse seejärel spetsiaalsesse vaiku, tagades seeläbi maksimaalse helikindluse ja termilise stabiilsuse.

Trafo võimsuse osas on näitajad hämmastavad: maksimaalne lubatud võimsus on kuni 2500 W.

Kuna JADIS-võimendid on ainsad maailmas, mis selliseid näitajaid omavad,  tagavad nad fantastilise dünaamika nii bassitoonides kui ka kõrgsagedustes. Jadis võimenditel puudub “oma värving” täielikult, nad taasesitavad heli täpselt nii nagu helilooja on selle salvestanud ja enamik neist töötab puhtas A-klassis.

Nendel põhjustel on see ideaalne võimendi-süsteem igasugusele akustilisele kõlarile, olenemata takistuse “kurvist” , funktsionaalsuse tüübist või tundlikkusest.

Samas kategoorias on veel 14 toodet :