Jadis JP80MC

Bränd:
Jadis Electronics
Tüüp:
Eelvõimendi lampidel MM/MC/Line , eraldi toiteblokk
Sisendid:
1x MM, 1x MC, 4x Liinisisend
Väljundid:
2x Main ( RCA )
Võimendus:
20 dB (liinisisend); 57 dB ( fono MM ); 84 dB ( fono MC ) @ 1 KHz
Vaakumlambid:
ECC88 X 2 ECC83 X 6 EF86 X 1 EL84 X 1
Sagedusriba:
Liinisisend: 20 Hz to 50 KHz
Plokkide arv :
2
Voolutarve:
65W
Kaugjuhtimispult:
Eraldi tellitav
Fonosisend:
1 MM input, 1 MC input ( 47K )
Liinisisend:
4x Line RCA
Mõõdud:
430 x 345 x 175 kumbki
Kaal:
30

23 500,00€

Toote info

DESCRIPTION

The Jadis JP80MC is the most well known preamplifier made by Jadis. Built with 4 line, 1 MM and 1 MC input the JP80MC will allow you to connect any analog sources you migh want to use. The phono stage will accept all type of cartriges even the ones with a very low impedance. Also, the power supply is over sized and separated in order to preserve the fragile audio signal. Enormous technical effort were made to develope this piece of equipment and these efforts had only one purpose: the ambition of biulding the best preamplifier in the world.

REFERENCES

"The JP80MC is one of the great preamplifiers, it never ceases to amaze its listener with the punch, sound beauty it delivers. We have decided to give this JP80MC the highest award of the site:  "5 stars - State of the Art", for its exceptional musicality."
http://www.thresholdlovers.com

Brändist

Jadis Electronics

Firma JADIS on André Calmette’e sügava kire vili, kes on oma vaba aja pühendanud täpseima muusikalise reproduktsiooni uurimisele. Et saada taasesitusel sama emotsioon, mida on tunnetatud kontserdi ajal. Ta on  loonud oma prototüübid kirega, mis on jätnud audiofiilide seas erakordse mulje. Neid peeti ühemõtteliselt parimateks võimenditeks võrreldes teise, tolleaegsete parimate võimenditega.

 Sellest edust innustatuna otsustas ta 1983. aastal oma tootmist ratsionaliseerida ja asutas ettevõtte nimega JADIS. Alguses hakati võimendeis tootma ükshaaval, vastavalt algsele plaanile, kuid üsna pea koolitas hr Calmettes välja oma enda tehnikud, kes suutsid toota elektroonikat tema filosoofia kohaselt.

 Jadis võimendite kvaliteedi tagab suures osas nende unikaalne väljundtrafo. Unikaalse kontseptsiooniga ja olles samahästi kui purunematu, annab see võimendile absoluutse stabiilsuse, olenemata mistahes koormusest. 

Trafod on valmistatud otsast lõpuni Jadis tehases, Villedubert-s. Trafod keritakse käsitsi ja valatakse seejärel spetsiaalsesse vaiku, tagades seeläbi maksimaalse helikindluse ja termilise stabiilsuse.

Trafo võimsuse osas on näitajad hämmastavad: maksimaalne lubatud võimsus on kuni 2500 W.

Kuna JADIS-võimendid on ainsad maailmas, mis selliseid näitajaid omavad,  tagavad nad fantastilise dünaamika nii bassitoonides kui ka kõrgsagedustes. Jadis võimenditel puudub “oma värving” täielikult, nad taasesitavad heli täpselt nii nagu helilooja on selle salvestanud ja enamik neist töötab puhtas A-klassis.

Nendel põhjustel on see ideaalne võimendi-süsteem igasugusele akustilisele kõlarile, olenemata takistuse “kurvist” , funktsionaalsuse tüübist või tundlikkusest.

Samas kategoorias on veel 15 toodet :