Jadis JP30MC MKIII Eelvõimendi

Bränd:
Jadis Electronics
Tüüp:
Eelvõimendi lampidel MM/MC/Line , eraldi toiteblokk
Sisendid:
1x MM, 1x MC, 3x Liinisisend
Väljundid:
1x Line ( RCA )
Võimendus:
26dB ( Liinisisend); 59dB ( MM ); 80dB ( MC ) @ 1kHz
Vaakumlambid:
6 x ECC83, 1x EF86, 1x EL84
Sagedusriba:
Liinisisend: 5Hz-75 KHz, Fono: RIAA
Plokkide arv :
2
Voolutarve:
37W
Kaugjuhtimispult:
ei
Fonosisend:
1x MM; 1x MC
Liinisisend:
3x RCA
Mõõdud:
26 x 31.8 x 17.1; Power Supply - 43 x 31.8 x 17.1
Kaal:
25

10 500,00€

Toote info

This new improved version of the venerable JP30 MC is guaranteed to bring the music lover ever closer to the music. 

The new JP30 MC MkIII incorporates several improvements over previous versions. The moving coil stage now utilizes Lundhal step up transformers for improved signal purity. In addition, tube regulation of the power supply is now incorporated.  New double-sided copper circuit boards are also a new upgrade.  

The output stage incorporates special capacitors built to rigid Jadis specifications. In addition, the listener is now able to fine tune the sound of the phono section by substituting different types of capacitors. Another interesting optional feature for users is a configurable attenuator.  This would minimize possible gain mismatches between various components.

The JP30 uses 6 x ECC83, 1 x EF86 and 1 x EL84. It offers three line inputs, and two RIAA phono inputs; one MM and one MC. Gain is 26dB on the line inputs, 59dB on the MM and 80dB on the MC. Bandwidth 5Hz to 75KHz. Two chassis design with a total weight of 55 lbs

Brändist

Jadis Electronics

Firma JADIS on André Calmette’e sügava kire vili, kes on oma vaba aja pühendanud täpseima muusikalise reproduktsiooni uurimisele. Et saada taasesitusel sama emotsioon, mida on tunnetatud kontserdi ajal. Ta on  loonud oma prototüübid kirega, mis on jätnud audiofiilide seas erakordse mulje. Neid peeti ühemõtteliselt parimateks võimenditeks võrreldes teise, tolleaegsete parimate võimenditega.

 Sellest edust innustatuna otsustas ta 1983. aastal oma tootmist ratsionaliseerida ja asutas ettevõtte nimega JADIS. Alguses hakati võimendeis tootma ükshaaval, vastavalt algsele plaanile, kuid üsna pea koolitas hr Calmettes välja oma enda tehnikud, kes suutsid toota elektroonikat tema filosoofia kohaselt.

 Jadis võimendite kvaliteedi tagab suures osas nende unikaalne väljundtrafo. Unikaalse kontseptsiooniga ja olles samahästi kui purunematu, annab see võimendile absoluutse stabiilsuse, olenemata mistahes koormusest. 

Trafod on valmistatud otsast lõpuni Jadis tehases, Villedubert-s. Trafod keritakse käsitsi ja valatakse seejärel spetsiaalsesse vaiku, tagades seeläbi maksimaalse helikindluse ja termilise stabiilsuse.

Trafo võimsuse osas on näitajad hämmastavad: maksimaalne lubatud võimsus on kuni 2500 W.

Kuna JADIS-võimendid on ainsad maailmas, mis selliseid näitajaid omavad,  tagavad nad fantastilise dünaamika nii bassitoonides kui ka kõrgsagedustes. Jadis võimenditel puudub “oma värving” täielikult, nad taasesitavad heli täpselt nii nagu helilooja on selle salvestanud ja enamik neist töötab puhtas A-klassis.

Nendel põhjustel on see ideaalne võimendi-süsteem igasugusele akustilisele kõlarile, olenemata takistuse “kurvist” , funktsionaalsuse tüübist või tundlikkusest.

Samas kategoorias on veel 14 toodet :