Jadis Pre1 Eelvõimendi

Bränd:
Jadis Electronics
Tüüp:
Eelvõimendi lampidel, võimalik saada nii balanseeritud kui balanseerimata versioon
Sisendid:
4 balanseerimata RCA või 3 balanseeritud XLR;
Võimendus:
14dB ; 1 sisend lülitatav 14 / 11 dB
Vaakumlambid:
6 x ECC83 (Balanced) 6 x EF86 (Unbalanced)
Sagedusriba:
10Hz to 30 kHz @-0dB
Plokkide arv :
1
Voolutarve:
60W
Kaugjuhtimispult:
Ei
Mõõdud:
46 x 35.5 x 20
Kaal:
15kg

9 900,00€

Toote info

DESCRIPTION

The Pré1 is the brand new line stéreo preamplifier from Jadis. It is a perfect match with the also brand new PA100 power amplifier. This preamplifier can come in either fully balanced or single ended version. The design clearly shows that this unit was developed in the pure Jadis tradition of building quality and musicality.

REFERENCES

The new Jadis Pré1 will bring high musicality to any power amplifier it is connected, astonishing dynamic, transparency with plenty of details and remains homogeneous on any kind of music.  This preamplifier will with no doubt allow you to give the best of your system.

"The listening of these tubes electronics is to be remembered as one of the best that we were given to listen. Perhaps not the most refined when compared to direct heating triode single stage configuration but still really close to it. On the other hand, they take an uncontested advantage in terms of dynamic and power output. In the end, this duo is extremely musical and lively with an impressing tonal accuracy and punch. No need to focus to unscramble the message as it gets your attention by its communicative realism". 

Pierre Fontaine
Stereo Prestige et Image N°95 December 2014

Brändist

Jadis Electronics

Firma JADIS on André Calmette’e sügava kire vili, kes on oma vaba aja pühendanud täpseima muusikalise reproduktsiooni uurimisele. Et saada taasesitusel sama emotsioon, mida on tunnetatud kontserdi ajal. Ta on  loonud oma prototüübid kirega, mis on jätnud audiofiilide seas erakordse mulje. Neid peeti ühemõtteliselt parimateks võimenditeks võrreldes teise, tolleaegsete parimate võimenditega.

 Sellest edust innustatuna otsustas ta 1983. aastal oma tootmist ratsionaliseerida ja asutas ettevõtte nimega JADIS. Alguses hakati võimendeis tootma ükshaaval, vastavalt algsele plaanile, kuid üsna pea koolitas hr Calmettes välja oma enda tehnikud, kes suutsid toota elektroonikat tema filosoofia kohaselt.

 Jadis võimendite kvaliteedi tagab suures osas nende unikaalne väljundtrafo. Unikaalse kontseptsiooniga ja olles samahästi kui purunematu, annab see võimendile absoluutse stabiilsuse, olenemata mistahes koormusest. 

Trafod on valmistatud otsast lõpuni Jadis tehases, Villedubert-s. Trafod keritakse käsitsi ja valatakse seejärel spetsiaalsesse vaiku, tagades seeläbi maksimaalse helikindluse ja termilise stabiilsuse.

Trafo võimsuse osas on näitajad hämmastavad: maksimaalne lubatud võimsus on kuni 2500 W.

Kuna JADIS-võimendid on ainsad maailmas, mis selliseid näitajaid omavad,  tagavad nad fantastilise dünaamika nii bassitoonides kui ka kõrgsagedustes. Jadis võimenditel puudub “oma värving” täielikult, nad taasesitavad heli täpselt nii nagu helilooja on selle salvestanud ja enamik neist töötab puhtas A-klassis.

Nendel põhjustel on see ideaalne võimendi-süsteem igasugusele akustilisele kõlarile, olenemata takistuse “kurvist” , funktsionaalsuse tüübist või tundlikkusest.

Samas kategoorias on veel 14 toodet :