Moat Audio on High End audiotehnikat maaletoov ja edasimüüv ettevõte. Nõustame kliente personaalselt, just neile sobiva audiolahenduse leidmiseks. Loomulikult käib meie filosoofia juurde ka audiotehnika installeerimine ja häälestus kliendi kodus kuni viimse detailini.

Moat Audio salongis on spetsiaalselt akustiliselt töödeldud ( Vicoustic ) kuulamisruumid klientidele.

Klientidel ja audiosõpradel on võimalik kuulata erinevaid audilahendusi ja miks ka mitte testida oma enda tehnikat meie süsteemides. 

Moat Audio audiotehnika lahendused baseeruvad peamiselt vinüüli heli-, cd heli- ja tänapäeval väga populaarseks saanud striimingu heli taasesitusel. Meie eesmärk on saada kolmest eelnimetatud meediumist kätte parim, mida tänasel päeval saada võiks. 

Vinüül – vahepeal mahakantud, nüüd taas elluärganud meedium on võrratu allikas analog gurmaanidele. Hästi valitud, korrektselt disainitud tehnikaga saab vinüüliheli viia tasemele, mida on suur nauding kuulata.

CD – ammu on väidetud, et see jumalik hõbeketas kaob audimaastikult. Kindlasti ta ei kao ja ilmselt tuleb kunagi tagasi nii, nagu vinüül teeb oma combacki praegu. Asi on selles, et mida aeg edasi, seda täiuslikumaks muutub high end audio tehnika ja see omakorda toob hõbekettalt esile järjest uusi ja uusi helisi, mida sa ilmselt varasemalt oma plaatide pealt kuulnud veel pole. CD on maagiline meedium kui seda taasesitada korrektselt valitud ja hästi tasakaalustatud helisüsteemist.

Moat Audio on eelnimetatud meediumite parimaks taasesituseks näinud tublisti vaeva ja leidnud enda brändiportfelli tooted, mis on absoluutne High End tipp täna audiomaastikul. Meie maaletoodavate brändide seas on sellised maailmanimed nagu Raidho Acoustics, Aavik, Ansuz Acoustics, Thales (baltikumi esindus), EMT (baltikumi esindus ), C.E.C ,  Soulution, Jadis Electronics, Wilson Benesch, Audiodesk Gläss, Primare  jne. 

On küsitud, et millest nimi - Moat Audio, et mida seda MOAT tähendab. Inglisekeeles Moat - tõlkes Vallikraav, kuna salong asub Vallikraavi tänaval, siis sealt ka selline nime idee.