Jadis Calliope

Bränd:
Jadis Electronics
Tüüp:
CD Transport
Plokkide arv :
2
Voolutarve:
65W
CD-mehhanism:
CDM12 Pro II transport
Digi-väljundid:
S/PDIF, AES, ST
Resolutsioon:
Native 16bit/44.1KHz and 24bit/96KHz
Mõõdud:
45 X 48 X 23
Kaal:
50kg

46 800,00€

Toote info

Jadis Calliope uses a decoupling by sub-chassis for CD drives that was developed by the father of Jadis and first implemented on the famous Jadis JD1. 
With the Calliope, Jadis went even further… Individual components are decoupled from each other. Moreover, the drive is protected from mechanical and electrical undesired effects. There is no doubt that the Calliope is taking the most of the CD technology. 
Analytical precision, rigorous tempo, thruthful timbre combined with high precision, expectional carftskill and unforgetable design, the Calliope was developed to extract the most or your favorite compact discs and bring you emotion during your listening sessions

3 digital outputs on regular connectors
special digital output on smb connectors
two digital fomats :
- native 16bit/44.1KHz
- src 24bit/96KHz

Power supply:
6 stabilysed independent power supply with two power transformers.

Brändist

Jadis Electronics

Firma JADIS on André Calmette’e sügava kire vili, kes on oma vaba aja pühendanud täpseima muusikalise reproduktsiooni uurimisele. Et saada taasesitusel sama emotsioon, mida on tunnetatud kontserdi ajal. Ta on  loonud oma prototüübid kirega, mis on jätnud audiofiilide seas erakordse mulje. Neid peeti ühemõtteliselt parimateks võimenditeks võrreldes teise, tolleaegsete parimate võimenditega.

 Sellest edust innustatuna otsustas ta 1983. aastal oma tootmist ratsionaliseerida ja asutas ettevõtte nimega JADIS. Alguses hakati võimendeis tootma ükshaaval, vastavalt algsele plaanile, kuid üsna pea koolitas hr Calmettes välja oma enda tehnikud, kes suutsid toota elektroonikat tema filosoofia kohaselt.

 Jadis võimendite kvaliteedi tagab suures osas nende unikaalne väljundtrafo. Unikaalse kontseptsiooniga ja olles samahästi kui purunematu, annab see võimendile absoluutse stabiilsuse, olenemata mistahes koormusest. 

Trafod on valmistatud otsast lõpuni Jadis tehases, Villedubert-s. Trafod keritakse käsitsi ja valatakse seejärel spetsiaalsesse vaiku, tagades seeläbi maksimaalse helikindluse ja termilise stabiilsuse.

Trafo võimsuse osas on näitajad hämmastavad: maksimaalne lubatud võimsus on kuni 2500 W.

Kuna JADIS-võimendid on ainsad maailmas, mis selliseid näitajaid omavad,  tagavad nad fantastilise dünaamika nii bassitoonides kui ka kõrgsagedustes. Jadis võimenditel puudub “oma värving” täielikult, nad taasesitavad heli täpselt nii nagu helilooja on selle salvestanud ja enamik neist töötab puhtas A-klassis.

Nendel põhjustel on see ideaalne võimendi-süsteem igasugusele akustilisele kõlarile, olenemata takistuse “kurvist” , funktsionaalsuse tüübist või tundlikkusest.

Samas kategoorias on veel 5 toodet :