Jadis Orphee

Bränd:
Jadis Electronics
Tüüp:
Integreeritud CD mängija
DAC:
Delta/Sigma 24bit / 96KHz Analog Audio Device DAC
Vaakumlambid:
4 x ECC82, 1 x EF86, 1 x EL86
Voolutarve:
60W
CD-mehhanism:
CDM12 Pro2
Digi-väljundid:
S/PDIF(RCA)
Analoog väljundid:
Täielikult balansseeritud XLR
Mõõdud:
45.5 X 12.5 X 45.0
Kaal:
17kg

16 300,00€

Toote info

Jadis Orphée offer a new design with its brushed aluminum front panel. This unit also allows the une of its internat digital to analog converter by a USB connector. 

The pickup is mechanically decoupled from the chassis in order to avoid any unwanted vibrations and thus allows a better stability during the reading.

The 24-bit converter, the symmetric tube output as well as the tube power supply were inspired by the famous Jadis JS1 which guarantee a great musicality.  

Digital input and state of the art CD player all together with a lovely design, the Jadis Orphée will certainly bring listening and visual enjoyment to its owner.

Power supply : 
- Independent power supply for each function
- Tube high voltage regulation for the output stage.

Brändist

Jadis Electronics

Firma JADIS on André Calmette’e sügava kire vili, kes on oma vaba aja pühendanud täpseima muusikalise reproduktsiooni uurimisele. Et saada taasesitusel sama emotsioon, mida on tunnetatud kontserdi ajal. Ta on  loonud oma prototüübid kirega, mis on jätnud audiofiilide seas erakordse mulje. Neid peeti ühemõtteliselt parimateks võimenditeks võrreldes teise, tolleaegsete parimate võimenditega.

 Sellest edust innustatuna otsustas ta 1983. aastal oma tootmist ratsionaliseerida ja asutas ettevõtte nimega JADIS. Alguses hakati võimendeis tootma ükshaaval, vastavalt algsele plaanile, kuid üsna pea koolitas hr Calmettes välja oma enda tehnikud, kes suutsid toota elektroonikat tema filosoofia kohaselt.

 Jadis võimendite kvaliteedi tagab suures osas nende unikaalne väljundtrafo. Unikaalse kontseptsiooniga ja olles samahästi kui purunematu, annab see võimendile absoluutse stabiilsuse, olenemata mistahes koormusest. 

Trafod on valmistatud otsast lõpuni Jadis tehases, Villedubert-s. Trafod keritakse käsitsi ja valatakse seejärel spetsiaalsesse vaiku, tagades seeläbi maksimaalse helikindluse ja termilise stabiilsuse.

Trafo võimsuse osas on näitajad hämmastavad: maksimaalne lubatud võimsus on kuni 2500 W.

Kuna JADIS-võimendid on ainsad maailmas, mis selliseid näitajaid omavad,  tagavad nad fantastilise dünaamika nii bassitoonides kui ka kõrgsagedustes. Jadis võimenditel puudub “oma värving” täielikult, nad taasesitavad heli täpselt nii nagu helilooja on selle salvestanud ja enamik neist töötab puhtas A-klassis.

Nendel põhjustel on see ideaalne võimendi-süsteem igasugusele akustilisele kõlarile, olenemata takistuse “kurvist” , funktsionaalsuse tüübist või tundlikkusest.

Samas kategoorias on veel 4 toodet :