Selle brändi tooted C.E.C

High End CD transpordid, CD mängijad, DAC ( digi-analoog konverterid) Jaapanist

"CEC toodab CD-de tarvis taasesitustehnikat, millel on hämmastavad sarnasused analoogtehnikaga. Ükski teine ​​CD-mängija pole tänapäeval kõlanud nii analoogselt."


 Tippklassi helikomponendi lõppeesmärk on puhuda sisse muusika taasesitusse  elu ja anda kuulajale teada, et esineja hing elab igal muusika esitusel.


 1954. aastal, kui CEC asutati, oli helitööstus alles lapsekingades. Näiteks oli vinüülimängijate mootorite valdkond seni suuresti uurimata. CEC-st sai esimene ettevõte, kes tootis vinüülimängijaid Jaapanis ja meie tooted olid muusikasõprade poolt kõrgelt hinnatud.


 CEC oli üks juhtivaid plaadimängijate ja CD-mängijate tarnijaid suurtele brändidele kelle hulka kuuluvad Grundig, Marantz, Teac, Sony, Sanyo, Toshiba, Mitsubishi, Alpine, Kenwood, Sharp jne.


 CEC jaoks on eesmärk alati olnud selge - luua parimaid High End helitehnika tooteid; kvaliteedile orienteeritud poliitika, mis on meid ja kliente hästi teenindanud, sõltumata turukõikumistest. Selleks avasime 2011. aastal uue ettevõtte hoone ja uue tootmishoone Jaapanis.


 Esimene CEC CD-mängija toodi turule 1983. aastal. Tänu meie analoogsetele kogemustele suutsid meie insenerid rakendada rihmülekandesüsteemi CD-transporti.


 Maailma esimene rihmülekande transport sündis 1991. aastal -CEC TL 1. Sellest ajast alates on CEC jätkanud rihmülekande CD transpordi arendamist ja täiustamist. Tehnoloogia, millele CEC omab kogu maailmas patendiõigusi. Tulemus: muusika reprodutseerimine kõrgeimal tasemel


 CEC avas uue peatüki muusika reprodutseerimise osas 1991. Aastal, laskes välja maailma esimese rihmülekandega CD-transpordi, tänaseni kuulsa  - TL 1-ga.


 TL 1 väljatöötamine sai alguse tehnilisest eeldusest, et analoogsed vinüülimängijad ja digitaalsed CD-mängijad on põhimõtteliselt sarnased. Ehkki CD kiirus varieerub, toimub muutus väikeste sammudega. Teisisõnu võib kiirust teatud ajaperioodil pidada konstantseks.


 Selle tulemuse põhjal töötas CEC välja täiesti uue CD-taasesitussüsteemi, mis pole akustilist tagasisidet, millel on parem signaali ja müra suhe ning mis kõrvaldab Jitteri. Selle arengu jaoks on CEC-l patendiõigused kogu maailmas.


 CEC kasutab madala pöördemomendiga mootorit, mis ajab täppisrihma kaudu  edasi rasket stabilisaatorit. Stabilisaator mitte ainult ei stabiliseeri CD-plaati, vaid suurendab ka selle inertsust 26 korda. Äärmiselt raske veojõu mehhanism “hõljub” suure müra neeldumisomadusega, kahekordse vedrustuse süsteemil. Ajami- ja laserimootorid on laserlugerist isoleeritud elektrooniliselt, magnetiliselt ja mehaaniliselt ning ühendatud ainult täppisrihmade kaudu. Stabilisaator tsentreerib heliplaadi ja pakub suurepäraseid vibratsiooni neeldumisomadusi, samuti tugevat hooratta efekti.


 Ülitäpsele pöörlevale võllile on 4 mm suurima täpsusega konstrueeritud spindel, millel on mitu iseõlituvat laagrit. See kõik on tulenenud meie analoogteadmistest ja kogemustest!


 Vibratsiooni kontrolli meetodite loominguline meisterlikkus andis tulemuseks selle “maamärk” toote, mille ainulaadselt analoogset musikaalsust on nimetatud  digitaalse heli revolutsiooniks. TL 1 peeti parimaks ja muusikaliselt kõige rahuldavamaks mängijaks digitaalse taasesituse jaoks.


 CEC Superlink on meie uuenduslik signaalide ühendamise lahendus. See nõuab nelja eraldatud ühenduskaablit. Vasakpoolse / parempoolse CLOCK andmed, bit-CLOCK  andmed ja digitaalse helimuusika andmed edastatakse kõik CD-transpordilt DAC-ile, samal ajal kui MASTER CLOCK genereeritakse DAC-is ja saadetakse CD-transporti. Edastus toimub 4 x 75-oomise BNC-kaabli abil, mille impedantsid klapivad. Kombineerides neid uusimaid digitaalseid andmeedastuse tehnikaid ja järeleproovitud rihmülekandesüsteemi, oleme loonud mootorimürast vaba helitaasesituse.


 Rahvusvaheliste ajakirjade testide aruanded ja meie rahulolevate klientide tunnistused kogu maailmas kinnitavad


et oleme saavutanud oma muusikalise eesmärgi:


muusika reprodutseerimine oma kõrgeimal tasemel.

Rohkem
Tooted 1 - 8, tooteid kokku 8

Brändid