Raidho TD1.2

Bränd:
Raidho
Tüüp:
2-riba, Tantaal/teemant membraanidega valjuhääldid
Võimendus:
soovitatav alates 20w ( kuigi oleme näinud häid tulemusi ka väikeste lampvõimenditega
Tundlikkus:
87 dB 2.83 V/m
Sagedusriba:
45 Hz – 50 KHz
Crossover:
2.5kHz; astmeline kalle, faas ja impulss lineaarsed
Elemendid:
1 x Raidho Ribbon kõrgsageduselement; 1 x 115 mm Raidho Tantalum-Diamond keskosa ja madalosa valjuhääldi
Takistus:
8 ohm
Värvus:
Must klaverilakk; kõik võimalikud värvitoonid; pähkli spoon
Kere:
Porditud, avad kere tagaosas
Kõlari alus:
ei sisaldu komplektis, eraldi tellitav
Mõõdud:
200 x 360 x 410 mm
Kaal:
15 Kg

20 500,00€

Toote info

Oleme väga uhked, et saame tutvustastada maailmale uut TD1.2 kõlarit. 

See mudel kannab tunnustatud C1.2 ja D1.1 pärandit. TD 1.2 viib heli taasesituse täiesti uuele tasemele, mis kannab endas D-seeria fantastilist välimust, kuid kõik, mis on korpuses sees, on muutunud, kasutades uhiuut uuenduslikku disaini ja tehnoloogiat.


Pärast kuudepikkust rasket tööd on meil äärmiselt hea meel tutvustada oma uut, ettevõttes välja töötatud kesksagedus/ bassikõlarit, millel on uus ja väga ainulaadne disain nii magnetsüsteemile kui ka ülejäänud elemendile. Šassii on konstrueeritud nii, et see mõjutaks õhuvoolu minimaalselt ja selle eesmärk on kõrvaldada korpuses esinevad peegeldused. Uue kujunduse tulemuseks on rekordiliselt madal moonutus, mis on kuuldav kohe pärast taasesitust.


TD1.2 kasutab meie uut 5-kihilist tantaal / rombikujulist koonust, millel on suurenenud sisemine summutus koos meie uue, patenteeritud kumerate äärtega titaanist mähissüsteemiga, millel on drastiliselt paranenud magnetväli ja suurem võimsus. Koos unikaalse membraani disainiga on see tugevaim mootorsüsteem turul (1,1 Tesla / patent ootel). Tulemus - dünaamilise jõudluse järsk tõus.


TD1.2 sisaldab ka meie ümberkujundatud Ribbon kõrgsageduselementi, mida kasutatakse meie TD4.8 ja TD4.2 mudelitel, kasutades võimsamat magnetsüsteemi ja tagakambri optimeeritud akustilist kuju, mille tulemuseks on palju suurem eraldusvõime ja moonutuste tase, mida on vähendatud 35 dB võrra, võrreldes meie vana Ribbon kõrgsageduselemendi niigi äärmiselt madala tasemega.


Crossover on täielikult ümber disainitud, keskendudes maksimaalsele faasireaktsioonile kõigil sagedustel, säilitades samal ajal optimaalse impulssreaktsiooni. Uus valjuhääldi disain ja optimeeritud crossover jätavad ruumi ka väiksematele võimenditele, kuna tundlikkus on tunduvalt paranenud. TD1.2 on nüüd enamiku võimendite jaoks kerge juhtida

.
TD1.2 annab äärmiselt dünaamilise, loomuliku ja äärmiselt muusikalise esituse, liigutades samal ajal väikese kõlari võimsuse käsitlemise piire. TD1.2 seab kõlaritele uue võrdluspunkti - annab tõepärase dünaamilise heli peaaegu piiramatu helivõimsusega, võimaldades kõlaritel kaduda ja jättes teid nautima suurepärast muusikat!

Brändist

Raidho

2009 aastal algas Raidho jaoks uus ajajärk kui Dantax võttis üle selle fantastilise kõlariprojekti. See liitumine oli järgnev märgilise tähendusega nurgakivi Dantaxi ajaloos. Hifi entusiastid üle maailma peavad Raidhot ühtedeks paremini ehitatud kõlariteks tänasel päeval. Lai valik erinevaid auhindu, tunnustusi parimatelt kriitikutelt, ajakrjadelt ja hifi näitustelt tugevdavad seda tunnustust.

Evolutsiooniline, revolutsiooniline ja ainulaadne

Raidho Acoustics arendab ja toodab kõlareid esteetika tundega inimestele. Neile, kes arvavad, et heli võiks kõlada väga hästi, ning soovivad, et nende kuulamiskogemus oleks tavapärasest erinev. Samas ootavad ka kõlaritelt erakordset disaini ja lahedat visuaalset ilmet.

Raidho Acoustics ainulaadne tehnoloogia on laiendus klassikalistele tehnoloogiatele, mis on aastaid olnud HiFi kõlarite keskmes. Kuid Raidho on eemaldunud radikaalselt "sünteetilise heli" või simuleeritud hi-fi tavapärasest arendamisest. Me töötame eheda ja naturaalse heliga. Tavapärase ja algse HiFi areng oli juba mõnda aega seiskunud seiskunud, kuni Raidho  tuli välja mõne ideega, kuidas tõsta hi-fi heli uuele tasemele.Kui Te olete huvitatud, siis leiate kinnitust meie deviisile " me teeme, mida ütleme" Raidho kodulehelt, kust leiate materjale testide tulemustega ja kõik võimalikkude auhindade  ja tunnustustega viimastel aastatel koos " Aasta Kõlar" tunnustusega seeriates 1, 2 ja 3
Oleme nende auhindade üle väga uhked, kuid meid innustab sellega kaasnev kohustus teha asju veelgi paremini. Raidho ei ole igaühele. Sa pead teadma, mida sa soovid, siis Raidho sulle seda ka pakub!

Käsitsi valmistatud kõlar

“Hea heli ei tule lihtsalt niisama. Hea heli taasesituse nõuab asjatundlikkust ja rasket tööd. ”

Meie Raidhis ütleme, et meil on olemas eriline osavus – see tähendab, et me ei lase Raidho kõlarit kokku panna lihtsalt niisama. Mis oleks kasu sellest, kui uuendusmeelsed arendajad loovad silmapaistvaid detaile ja osavad puusepad ehitavad parimatest materjalidest fantastilisi kõlarikeresi, kui komplekteerimine ei toimu erilise austusega ülimalt hinnatud kõlari vastu, mida Raidho on?

Kontrollides ja taas uuesti kontrollides tagame, et vastame oma ambitsioonikatele eesmärkidele toodete osas, mida tahame pakkuda kvaliteediteadlikule ja tähelepanelikule publikule.

Kõik kõlarite detailid, valjuhääldid on projekteeritud, toodetud ja monteeritud Raidho Acoustics enda poolt. Disaini protsessis soovime luua midagi ainulaadset ning tasuks on kõlarikorpuse- ja heli kujunduse koosmõjus väga eriline harmoonia.

Raidho Ceramix valjuhääldid

Raidho Acoustics on seadnud eesmärgi töötada välja parimatest parim valjuhääldi .Täna valjuhääldite turgu vaadates võib täheldada, et viimase kümnendi jooksul pole palju muutunud. Raidho jaoks polnud kahtlust, et ainuke viis parima dünaamilise valjuhääldi  saamiseks on jäiga koonusmembraani arendamine

Raidho Ribbon kõrgsageduselement FTT75 

Raidho Ribbon tüüpi kõrgsageduselement FTT75-30-8 on ainulaadne suletud Ribbon element. Elemendis on kasutusel hulgaliselt neodüümmagneteid, et luua ülivõimas jõuväli, kus toimetab ülikerge membraan. Membraani kaal on alla 0,02 g. Madala massi tõttu ei salvesta valjuhääldi energiat ega oma resonantsi. Heli esitus on erakordne ja valjuhääldi ei jäta kõlarisüsteemile absoluutselt oma “sõrmejälge” .

Samas kategoorias on veel 2 toodet :