Scansonic HD MB6

Bränd:
Scansonic HD
Tüüp:
Scansonic HD lipulaev
Tundlikkus:
90 dB
Sagedusriba:
27 Hz – 40.000 Hz
Takistus:
4 ohm
Crossover:
3.5 kHz 2. order acoustic slope 150 Hz 1.order slope
Elemendid:
1 sealed ribbon tweeter with kapton/aluminum sandwich membrane, 6 carbon coned 4,5” bass/mid driver with overhung magnet system
Võimsus:
soovitame kvaliteetset võimendit alates 50W
Värvus:
Siid-valge; Siid-must
Kere:
Curved, heavily braced, ventilated box design with adjustable aluminum feet
Mõõdud:
178 x 1410 x 410 mm
Kaal:
36,5 kg

9 100,00€

Toote info

The design is centered around the ultra light moving mass sealed ribbon tweeter, that has unique speed, resolution and dynamic transient capability. This makes for a very transparent and highly detailed reproduction of the finest details in the program material.

The tweeter is crossed over to dynamic driver array at 3 KHz.

The MB-6 boasts a powerful lineup of 6, 4,5” carbon coned dynamic drivers, arranged in a power sharing line array.

The inner pair of the driver covers the midrange up to where the tweeter takes over and as you move out from the center the driver cowers more and more of the lower registries.

In the deepest bass the line array boast a total membrane area larger than a 12” driver, but still with the speed and agility of the smaller

drivers. This makes the MB-6 have outstanding capabilities even in the deepest bass.

The MB-6 is an incredible music performer with an impact an authority the will leave you breathless.

Brändist

Scansonic HD

Algusest peale olime me keskendunud kõigi Raidho kõlarite kujundamisel saadud kogemustele ja tugevustele. Samal ajal pidime olema teadlikud ka Scansonicu kaubamärgi pikast pärandist ja põhjamaistest disainitraditsioonidest. Seekord tuli ülesanne seonduvalt eelarvest ja soovist luua parim tulemus, lähtuvalt rahalistest piiridest.

 Meile oli algusest peale selge, et mõned Raidho kõlarite põhitehnikad on olulised: kõlarid peavad olema konstrueeritud Ribbon-tüüpi kõrgsageduselemendi ümber, mis ehitatud ülikergest ja õhukesest diafragmast , ja mis on omakorda servadest suletud, et võimaldada sujuv üleminek kesksageduste sektorisse.

 Lisaks tuli kavandada ja arendada dünaamilised elemendid, millel oleks tugev, koonus-tüüpi membraan.

philosophy-10.png

KERGE KAAL – PAREM RESOLUTSIOON JA SAGEDUSÄÄRMUSTES TOIMETULEK

MB Ribbon kõrgsageduselemendil on äärmiselt väikese massiga membraan.

Selle moodustab ainult 20 um paksune Kapton alumiinium kihitis ja saadud mass on umbes 0,03 g, mis on umbes 50 korda vähem kui tavalisel tekstiili-, keraamika-, berülliumi- või teemant membraanidel. Madalam mass tähendab otseselt suuremat eraldusvõimet ja väiksemat värvingut. 

PÕIMITUD SÜSINIKIUD JÄIKUSE TAGAMISEKS  JA MADALAKS KOMPRESSIOONIKS

MB-seeria jaoks oleme välja töötanud jäiga, tolmukatte vaba, süsinikmembraani. Kuju ja jäikust hoolikalt optimeerides on meil õnnestunud teha väga vaikne bassikõlar, mis sulandub ideaalselt meie Ribbon kõrgsageduselemendiga. Wooferil on ülevõimsusega magnetsüsteem, pika lineaarse käiguga ja suurepärase bassiga.

Video

Samas kategoorias on veel 5 toodet :