UUS Scansonic HD MB 2.5-B

Bränd:
Scansonic HD
Tüüp:
2,5 ribaline põrandakõlar
Võimendus:
Soovitame kõrge kvaliteediga võimendit. alates 50W
Sagedusriba:
36 Hz – 40.000 Hz
Takistus:
6 ohm
Crossover:
500 Hz + 2600 Hz / Minimum phase
Elemendid:
1 x Ribbon tweeter · 1 x 4.5″ Mid/Woofer · 1 x 4.5″ Woofer
Takistus:
88 dB
Kere:
Curved, heavily braced, ventilated box design with front loaded port and adjustable aluminum feet
Mõõdud:
178 x 998 x 286 mm
Kaal:
15,6 kg

2 950,00€

Toote info

The MB-2.5 B is a slim floorstander with two 4.5” carbon-coned drivers and a sealed ribbon tweeter. The MB-2.5 B is a 2.5-way speaker with the second woofer assisting in the power demanding bass region. The 2.5’s cabinet is heavy, braced and curved, with carbon reinforcements.

The MB 2.5 B has a solid foundation in the Nordic design tradition.
It is simple, sleek, elegant and visually square when seen directly from the front, and curved and organic when seen from an angle.
The rounded edges of the cabinet reduces diffraction and minimizes the sonic imprint on the frequency response. It does not matter if your home is modern or classic, the timeless design of the MB-2.5 B will fit in any home.

Brändist

Scansonic HD

Algusest peale olime me keskendunud kõigi Raidho kõlarite kujundamisel saadud kogemustele ja tugevustele. Samal ajal pidime olema teadlikud ka Scansonicu kaubamärgi pikast pärandist ja põhjamaistest disainitraditsioonidest. Seekord tuli ülesanne seonduvalt eelarvest ja soovist luua parim tulemus, lähtuvalt rahalistest piiridest.

 Meile oli algusest peale selge, et mõned Raidho kõlarite põhitehnikad on olulised: kõlarid peavad olema konstrueeritud Ribbon-tüüpi kõrgsageduselemendi ümber, mis ehitatud ülikergest ja õhukesest diafragmast , ja mis on omakorda servadest suletud, et võimaldada sujuv üleminek kesksageduste sektorisse.

 Lisaks tuli kavandada ja arendada dünaamilised elemendid, millel oleks tugev, koonus-tüüpi membraan.

philosophy-10.png

KERGE KAAL – PAREM RESOLUTSIOON JA SAGEDUSÄÄRMUSTES TOIMETULEK

MB Ribbon kõrgsageduselemendil on äärmiselt väikese massiga membraan.

Selle moodustab ainult 20 um paksune Kapton alumiinium kihitis ja saadud mass on umbes 0,03 g, mis on umbes 50 korda vähem kui tavalisel tekstiili-, keraamika-, berülliumi- või teemant membraanidel. Madalam mass tähendab otseselt suuremat eraldusvõimet ja väiksemat värvingut. 

PÕIMITUD SÜSINIKIUD JÄIKUSE TAGAMISEKS  JA MADALAKS KOMPRESSIOONIKS

MB-seeria jaoks oleme välja töötanud jäiga, tolmukatte vaba, süsinikmembraani. Kuju ja jäikust hoolikalt optimeerides on meil õnnestunud teha väga vaikne bassikõlar, mis sulandub ideaalselt meie Ribbon kõrgsageduselemendiga. Wooferil on ülevõimsusega magnetsüsteem, pika lineaarse käiguga ja suurepärase bassiga.

Video

Samas kategoorias on veel 5 toodet :