Jadis JA120

Bränd:
Jadis Electronics
Tüüp:
Triple push-pull monoblokk lõppvõimendi, Pure Class A
Võimsus:
100W kanal, A-klassis
Bias:
Automaatne
Tundlikkus:
560 mV
Vaakumlambid:
12 X KT120, KT88, 6CA7, EL34 / 2 X ECC83/12AX7 4 X ECC82/12AU7
Sagedusriba:
15Hz to 38kHz
Plokkide arv :
2
Voolutarve:
250 W kumbki monoblokk
Mõõdud:
71 x 30 x 26 per block
Kaal:
45Kg per block

22 400,00€

Toote info

DESCRIPTION

These amplifiers work in "push-pull" configuration, triples load and autobias.
They can work with various types of penthodes: KT120, KT88, 6CA7 or EL34.

A balanced version is also available.

The function phase shifter is assured by a triode double ECC82 and the function driver by an ECC83. The output transformers, guaranteed for life, allow an adaptation of impedance from 1 to 16 ohms.

The power transformer is oversized for a better dissipation of heat and vibrations.

The cathode circuit is protected by individual fuses.

The filtering of the high voltages is ensured by high capacity capacitors. 
The tubes are heated by alternate current with balance and noise reduction. 
Two output terminals allow bi-wiring.
Gold connections ensure a faithful broadcast of the signals.
These devices are assembled using "point to point" wiring with silver / copper solder.
The frame is made of non-magnetic stainless steel which  protects the device from external disturbances.

Released in 2013, the new JA120 builds on Jadis' tradition of combining fine hand craftsmanship with state-of-the-art innovation and design. The JA120 benefits from several important enhancements and raises the bar with no-compromise regarding audio performance.

REFERENCES

French presentation
review
italian webzine

Warm and weighty, the JA120s stay just the right side of overly kind or romantic, never robbing a lip of its curl or a snarl of its spit and attitude.
"you'll find no better or more tractable tool than the JA120. Big, heavy and pricey it may be, but it has power to spare and musical authority to burn. The trick is to deliver that, but to master subtlety and delicacy too - and that's where the 120s really score." 
- Roy Gregory, HiFi+, November 2012

Brändist

Jadis Electronics

Firma JADIS on André Calmette’e sügava kire vili, kes on oma vaba aja pühendanud täpseima muusikalise reproduktsiooni uurimisele. Et saada taasesitusel sama emotsioon, mida on tunnetatud kontserdi ajal. Ta on  loonud oma prototüübid kirega, mis on jätnud audiofiilide seas erakordse mulje. Neid peeti ühemõtteliselt parimateks võimenditeks võrreldes teise, tolleaegsete parimate võimenditega.

 Sellest edust innustatuna otsustas ta 1983. aastal oma tootmist ratsionaliseerida ja asutas ettevõtte nimega JADIS. Alguses hakati võimendeis tootma ükshaaval, vastavalt algsele plaanile, kuid üsna pea koolitas hr Calmettes välja oma enda tehnikud, kes suutsid toota elektroonikat tema filosoofia kohaselt.

 Jadis võimendite kvaliteedi tagab suures osas nende unikaalne väljundtrafo. Unikaalse kontseptsiooniga ja olles samahästi kui purunematu, annab see võimendile absoluutse stabiilsuse, olenemata mistahes koormusest. 

Trafod on valmistatud otsast lõpuni Jadis tehases, Villedubert-s. Trafod keritakse käsitsi ja valatakse seejärel spetsiaalsesse vaiku, tagades seeläbi maksimaalse helikindluse ja termilise stabiilsuse.

Trafo võimsuse osas on näitajad hämmastavad: maksimaalne lubatud võimsus on kuni 2500 W.

Kuna JADIS-võimendid on ainsad maailmas, mis selliseid näitajaid omavad,  tagavad nad fantastilise dünaamika nii bassitoonides kui ka kõrgsagedustes. Jadis võimenditel puudub “oma värving” täielikult, nad taasesitavad heli täpselt nii nagu helilooja on selle salvestanud ja enamik neist töötab puhtas A-klassis.

Nendel põhjustel on see ideaalne võimendi-süsteem igasugusele akustilisele kõlarile, olenemata takistuse “kurvist” , funktsionaalsuse tüübist või tundlikkusest.

Samas kategoorias on veel 9 toodet :