Jadis JA30 MKII Class A Tube Monoblock Power Amplifier

Bränd:
Jadis Electronics
Tüüp:
Monoblock power amplifier pure class A
Võimsus:
up to 45W Class-A
Bias:
Autobias
Tundlikkus:
0.5V
Vaakumlambid:
4xKT88/KT120/6CA7/KT150, 2XECC82 / 2xECC83
Sagedusriba:
20Hz to 46KHz
Plokkide arv :
2
Voolutarve:
125W EACH
Mõõdud:
46X21X21cm EACH
Kaal:
22Kg EACH

9 750,00€

Toote info

DESCRIPTION

This dual mono up to 45 watts in pure class A amplifier incorportes all the unique technical and sonic innovations which have propelled its predecessors into audio legend. 

The MkII version allows the use of the KT150 new pentode tube. 

The JA30, a pure class A 45 watt per side amplifier, is a very effective monoblock. Each tube is protected by a fuse and is self-biasing even when tubes are replaced, no adjustments are necessary (but the tubes have to be paired). Output tubes can be either 6550s or KT88s and the amps are designed to deliver full power at 15Hz, making for extraordinary bass.

When when switching from KT150 to another type of power tube such as : EL34, 6CA7, KT88, KT90, KT120 & 6550 a small modification has to be made inside the unit.

REFERENCES

The Jadis JA-30, not only are they emotionally engaging, they can also pack some punch. They are pure emotion machines...
http://www.hifi-advice.com

web review

"Reference product" from Haute fidélité magazine November 2016

Brändist

Jadis Electronics

Firma JADIS on André Calmette’e sügava kire vili, kes on oma vaba aja pühendanud täpseima muusikalise reproduktsiooni uurimisele. Et saada taasesitusel sama emotsioon, mida on tunnetatud kontserdi ajal. Ta on  loonud oma prototüübid kirega, mis on jätnud audiofiilide seas erakordse mulje. Neid peeti ühemõtteliselt parimateks võimenditeks võrreldes teise, tolleaegsete parimate võimenditega.

 Sellest edust innustatuna otsustas ta 1983. aastal oma tootmist ratsionaliseerida ja asutas ettevõtte nimega JADIS. Alguses hakati võimendeis tootma ükshaaval, vastavalt algsele plaanile, kuid üsna pea koolitas hr Calmettes välja oma enda tehnikud, kes suutsid toota elektroonikat tema filosoofia kohaselt.

 Jadis võimendite kvaliteedi tagab suures osas nende unikaalne väljundtrafo. Unikaalse kontseptsiooniga ja olles samahästi kui purunematu, annab see võimendile absoluutse stabiilsuse, olenemata mistahes koormusest. 

Trafod on valmistatud otsast lõpuni Jadis tehases, Villedubert-s. Trafod keritakse käsitsi ja valatakse seejärel spetsiaalsesse vaiku, tagades seeläbi maksimaalse helikindluse ja termilise stabiilsuse.

Trafo võimsuse osas on näitajad hämmastavad: maksimaalne lubatud võimsus on kuni 2500 W.

Kuna JADIS-võimendid on ainsad maailmas, mis selliseid näitajaid omavad,  tagavad nad fantastilise dünaamika nii bassitoonides kui ka kõrgsagedustes. Jadis võimenditel puudub “oma värving” täielikult, nad taasesitavad heli täpselt nii nagu helilooja on selle salvestanud ja enamik neist töötab puhtas A-klassis.

Nendel põhjustel on see ideaalne võimendi-süsteem igasugusele akustilisele kõlarile, olenemata takistuse “kurvist” , funktsionaalsuse tüübist või tundlikkusest.

Samas kategoorias on veel 9 toodet :