Jadis 845NEC

Bränd:
Jadis Electronics
Tüüp:
Push-pull monoblokk lõppvõimendi, Pure Class A
Võimsus:
40W kanal, A-klassis
Bias:
Automaatne
Tundlikkus:
1V
Vaakumlambid:
845 x 4 EL84 x 4 ECC82 x 2 ECC83 x 2
Sagedusriba:
20Hz to 22kHz
Plokkide arv :
2
Voolutarve:
190 W kumbki monoblokk
Mõõdud:
68x30x29 per blokk
Kaal:
40 Kg per blokk

25 740,00€

Toote info

DESCRIPTION

The 845NEC provides 40W per channel in pure class A using  1 ECC83, 1 ECC82 2 EL34 and 2 single ended 845NEC per channel.The 845 push-pull brings twice more power than the SE845 while keeping details and musicality.

REFERENCES

When we last visited France we heard those those mono amps, which sounded so good that we are certain they represent without a doubt the very top of this application.
"Absolute Sounds ltd"

Review "Haute Fidélité" (In French)
http://www.hautefidelite-hifi.com/index.php/bancs-dessai/22-pre-amplis-amplis/230-jadis-jp2-se845-nec

Brändist

Jadis Electronics

Firma JADIS on André Calmette’e sügava kire vili, kes on oma vaba aja pühendanud täpseima muusikalise reproduktsiooni uurimisele. Et saada taasesitusel sama emotsioon, mida on tunnetatud kontserdi ajal. Ta on  loonud oma prototüübid kirega, mis on jätnud audiofiilide seas erakordse mulje. Neid peeti ühemõtteliselt parimateks võimenditeks võrreldes teise, tolleaegsete parimate võimenditega.

 Sellest edust innustatuna otsustas ta 1983. aastal oma tootmist ratsionaliseerida ja asutas ettevõtte nimega JADIS. Alguses hakati võimendeis tootma ükshaaval, vastavalt algsele plaanile, kuid üsna pea koolitas hr Calmettes välja oma enda tehnikud, kes suutsid toota elektroonikat tema filosoofia kohaselt.

 Jadis võimendite kvaliteedi tagab suures osas nende unikaalne väljundtrafo. Unikaalse kontseptsiooniga ja olles samahästi kui purunematu, annab see võimendile absoluutse stabiilsuse, olenemata mistahes koormusest. 

Trafod on valmistatud otsast lõpuni Jadis tehases, Villedubert-s. Trafod keritakse käsitsi ja valatakse seejärel spetsiaalsesse vaiku, tagades seeläbi maksimaalse helikindluse ja termilise stabiilsuse.

Trafo võimsuse osas on näitajad hämmastavad: maksimaalne lubatud võimsus on kuni 2500 W.

Kuna JADIS-võimendid on ainsad maailmas, mis selliseid näitajaid omavad,  tagavad nad fantastilise dünaamika nii bassitoonides kui ka kõrgsagedustes. Jadis võimenditel puudub “oma värving” täielikult, nad taasesitavad heli täpselt nii nagu helilooja on selle salvestanud ja enamik neist töötab puhtas A-klassis.

Nendel põhjustel on see ideaalne võimendi-süsteem igasugusele akustilisele kõlarile, olenemata takistuse “kurvist” , funktsionaalsuse tüübist või tundlikkusest.

Samas kategoorias on veel 9 toodet :