EMT JSD P6.0

Bränd:
EMT
Tüüp:
Reference-line MC stereo helipea
Sagedusriba:
20 - 30‘000Hz
Takistus:
2x24 Oomi
Väljundpinge:
1.05mV @ 5cm/s
Helipea nõel:
MF ( Multi-Facet diamond shape) ; HP ( High Polished)
Helipea nõela vars:
Safiir
Magnet:
AlNiCo, kullatud
Kere:
Kõrge tihedusega, messingil baseeruv sulam, roodium kattega
Kinnitus:
1/2" – 4pin
Vertikaalnurk:
23°
Töökaal :
2,4gr
Nõelavarre elastsus ( Compliance) :
12µm/mN
Soovitatav koormus:
200 - 300Ω
Kaal:
10gr

4 130,00€

Toote info

The JSD P6.0 is characterized by its high-density body made of a brass-based alloy being carefully selected for best sound properties.

All EMT reference-line cartridges feature a multi-facet diamond on sapphire cantilever. Our unique assembling technology makes it possible to tune the individual sound properties of this high-resolution transducer unit to maximum musicality.

Brändist

EMT

emt-logo-pv62.png

1940. aastal asutatud EMT (Elektro-Mess-Technik) ajalugu on rikas ja muljetavaldav, peakontor asus Mahlbergis, Saksamaal.

 Inseneri Wilhelm Franzi asutatud ettevõte asus arendama katse- ja mõõteseadmeid : nende esimese toote, tester voltmeetri stiliseeritud kujundus on ettevõtte logol endiselt olemas. Peagi nad laienesid ja hakkasid välja töötama transkriptsioon vinüülimängijaid, mida kasutati sel ajal raadio ja telestuudiotes.

Pärast II maailmasõda arendas EMT ülemaailmse müügivõrgu, mis varustas raadiojaamu ja helisalvestusstuudioid Ortofoni helipeadega. Samal ajal asus EMT tootma ka enda mono-helipäid, mis olid suunatud ringhäälingu- ja tootmistööstusele. 1965. aastal konstrueerisid nad oma esimese stereo helipea TSD 15, mis on absoluutne klassika, ja mida on kasutatud enamikus Euroopa FM-raadiojaamades ja helisalvestusstuudiotes nagu Abbey Road. Neid müüakse veel tänapäevalgi. Teised sellest ajastust pärit tooted on muutunud kollektsiooniesemeteks, näiteks tohutu EMT 927 stuudioplaadimängija. 

EMT toodab nüüd laias valikus käsitsi valmistatud helipäid, sealhulgas nende Jubilee JSD seeriat, samuti kuulsat JPA-66 MK II fono-eelvõimendit ja EMT 997 helikäpa kaasajastatud versioone (banaan, selle banaanikujulise kuju tõttu). 2016. aastal pälvis EMT USA Tehnilise Grammy auhinna, mille andis välja Rahvuslik Heliteosekunstide ja Teaduste Akadeemia.

Allalaadimine

Samas kategoorias on veel 7 toodet :