EMT JSD75

Bränd:
EMT
Tüüp:
Reference-line MC stereo helipea
Sagedusriba:
20 - 30‘000Hz
Takistus:
2x24 Oomi
Väljundpinge:
1.05mV @ 5cm/s
Helipea nõel:
MF ( Multi-Facet diamond shape) ; HP ( High Polished)
Helipea nõela vars:
Safiir
Magnet:
AlNiCo, kullatud
Kere:
Alumiinium, must-anodiseeritud
Kinnitus:
1/2" – 4pin
Vertikaalnurk:
23°
Töökaal :
2,4gr
Nõelavarre elastsus ( Compliance) :
12µm/mN
Soovitatav koormus:
200 - 300Ω
Kaal:
10gr

3 520,00€

Toote info

The JSD S75 was developed to celebrate the 75th anniversary of EMT and is featured with a black anodized aluminium body.

All EMT reference-line cartridges feature a multi-facet diamond on sapphire cantilever. Our unique assembling technology makes it possible to tune the individual sound properties of this high-resolution transducer unit to maximum musicality. 

The cartridge body is manufactured from an indi-vidual material combination for each model. As a special highlight, the JSD VM allows the user to tune the resonance behaviour according to tone-arm specifications and personal preference.

Brändist

EMT

emt-logo-pv62.png

1940. aastal asutatud EMT (Elektro-Mess-Technik) ajalugu on rikas ja muljetavaldav, peakontor asus Mahlbergis, Saksamaal.

 Inseneri Wilhelm Franzi asutatud ettevõte asus arendama katse- ja mõõteseadmeid : nende esimese toote, tester voltmeetri stiliseeritud kujundus on ettevõtte logol endiselt olemas. Peagi nad laienesid ja hakkasid välja töötama transkriptsioon vinüülimängijaid, mida kasutati sel ajal raadio ja telestuudiotes.

Pärast II maailmasõda arendas EMT ülemaailmse müügivõrgu, mis varustas raadiojaamu ja helisalvestusstuudioid Ortofoni helipeadega. Samal ajal asus EMT tootma ka enda mono-helipäid, mis olid suunatud ringhäälingu- ja tootmistööstusele. 1965. aastal konstrueerisid nad oma esimese stereo helipea TSD 15, mis on absoluutne klassika, ja mida on kasutatud enamikus Euroopa FM-raadiojaamades ja helisalvestusstuudiotes nagu Abbey Road. Neid müüakse veel tänapäevalgi. Teised sellest ajastust pärit tooted on muutunud kollektsiooniesemeteks, näiteks tohutu EMT 927 stuudioplaadimängija. 

EMT toodab nüüd laias valikus käsitsi valmistatud helipäid, sealhulgas nende Jubilee JSD seeriat, samuti kuulsat JPA-66 MK II fono-eelvõimendit ja EMT 997 helikäpa kaasajastatud versioone (banaan, selle banaanikujulise kuju tõttu). 2016. aastal pälvis EMT USA Tehnilise Grammy auhinna, mille andis välja Rahvuslik Heliteosekunstide ja Teaduste Akadeemia.

Allalaadimine

Samas kategoorias on veel 7 toodet :