EMT HMD 025

Bränd:
EMT
Tüüp:
MC stereo helipea
Sagedusriba:
20 - 25‘000Hz
Väljundpinge:
1.05mV @ 5cm/s
Helipea nõel:
Teemant, SFL (Super Fine Line )
Helipea nõela vars:
Alumiinium
Magnet:
AlNiCo, nikliga kaetud
Kere:
Alumiinium, anodiseeritud punane
Kinnitus:
1/2" – 4pin
Vertikaalnurk:
23°
Töökaal :
2,4gr
Nõelavarre elastsus ( Compliance) :
12µm/mN
Soovitatav koormus:
200 - 300Ω
Kaal:
12gr

1 090,00€

Toote info

The HMD 025 is features our traditional true mono moving-coil generator, which has proven itself over decades in broadcast studios all over the world. The new body design makes it possible to bring professional EMT technology to your personal hi-fi system, letting you enjoy the intoxicating musicality of this outstanding transducer.

Brändist

EMT

emt-logo-pv62.png

1940. aastal asutatud EMT (Elektro-Mess-Technik) ajalugu on rikas ja muljetavaldav, peakontor asus Mahlbergis, Saksamaal.

 Inseneri Wilhelm Franzi asutatud ettevõte asus arendama katse- ja mõõteseadmeid : nende esimese toote, tester voltmeetri stiliseeritud kujundus on ettevõtte logol endiselt olemas. Peagi nad laienesid ja hakkasid välja töötama transkriptsioon vinüülimängijaid, mida kasutati sel ajal raadio ja telestuudiotes.

Pärast II maailmasõda arendas EMT ülemaailmse müügivõrgu, mis varustas raadiojaamu ja helisalvestusstuudioid Ortofoni helipeadega. Samal ajal asus EMT tootma ka enda mono-helipäid, mis olid suunatud ringhäälingu- ja tootmistööstusele. 1965. aastal konstrueerisid nad oma esimese stereo helipea TSD 15, mis on absoluutne klassika, ja mida on kasutatud enamikus Euroopa FM-raadiojaamades ja helisalvestusstuudiotes nagu Abbey Road. Neid müüakse veel tänapäevalgi. Teised sellest ajastust pärit tooted on muutunud kollektsiooniesemeteks, näiteks tohutu EMT 927 stuudioplaadimängija. 

EMT toodab nüüd laias valikus käsitsi valmistatud helipäid, sealhulgas nende Jubilee JSD seeriat, samuti kuulsat JPA-66 MK II fono-eelvõimendit ja EMT 997 helikäpa kaasajastatud versioone (banaan, selle banaanikujulise kuju tõttu). 2016. aastal pälvis EMT USA Tehnilise Grammy auhinna, mille andis välja Rahvuslik Heliteosekunstide ja Teaduste Akadeemia.

Samas kategoorias on veel 7 toodet :