Jadis JP200MC

Bränd:
Jadis Electronics
Tüüp:
Dual Mono eelvõimendi lampidel MM/MC/Line , eraldi toiteblokk
Sisendid:
1x MM, 1x MC, 4x Liinisisend, 1x Tape monitor
Väljundid:
2x Main ( RCA )
Võimendus:
25dB (line) ; 59dB (MM); 66dB (MC) @1 KHz
Vaakumlambid:
6 x ECC83, 2 x 6922; toiteblokis: 1 x EF86, 1 x EL84
Sagedusriba:
20Hz to 50kHz (line); RIAA (phono)
Plokkide arv :
4
Voolutarve:
75W
Fonosisend:
1 MM sisend, 1 MC sisend
Liinisisend:
4x Liinisisend; 1x Tape monitor
Mõõdud:
43 x 34.5 x 17.5

31 650,00€

Toote info

DESCRIPTION

The JP200MC is the most advanced line/MM/MC preamplifier currently produced by Jadis. It is a four-box system. Two mono pre-amplifiers with phono and each having its own outboard power supply.

Built with four line, one MM and one MC input, the JP200MC allows you to connect any analog sources you wish. The phono stage will accept all cartridges even ones with very low impedance.

This four chassis unit features separate and oversized power supplies, a switch to invert phase, four line inputs, one MM phono, one MC phono and one tape monitor. Tube complement includes: 6 x ECC83, 2 x 6922 and in the power supply; 2 x EF86 and 2 x EL84. Gain is 25dB (line), 59dB (MM) and 66dB (MC). Weight is 74 lbs.

REFERENCES

"The JA200MC is the most advanced line/MM/MC preamplifier currently produced by Jadis. The sound of this preamp is so liquid and natural with a sense of ease that just cannot be described.Impressively wide soundstage, everything becomes clearer, easier, holographic! The build quality is superb and reliability is recognized by all. This preamplifier is clearly a reference among the best."

Haute Fidelite 

Brändist

Jadis Electronics

Firma JADIS on André Calmette’e sügava kire vili, kes on oma vaba aja pühendanud täpseima muusikalise reproduktsiooni uurimisele. Et saada taasesitusel sama emotsioon, mida on tunnetatud kontserdi ajal. Ta on  loonud oma prototüübid kirega, mis on jätnud audiofiilide seas erakordse mulje. Neid peeti ühemõtteliselt parimateks võimenditeks võrreldes teise, tolleaegsete parimate võimenditega.

 Sellest edust innustatuna otsustas ta 1983. aastal oma tootmist ratsionaliseerida ja asutas ettevõtte nimega JADIS. Alguses hakati võimendeis tootma ükshaaval, vastavalt algsele plaanile, kuid üsna pea koolitas hr Calmettes välja oma enda tehnikud, kes suutsid toota elektroonikat tema filosoofia kohaselt.

 Jadis võimendite kvaliteedi tagab suures osas nende unikaalne väljundtrafo. Unikaalse kontseptsiooniga ja olles samahästi kui purunematu, annab see võimendile absoluutse stabiilsuse, olenemata mistahes koormusest. 

Trafod on valmistatud otsast lõpuni Jadis tehases, Villedubert-s. Trafod keritakse käsitsi ja valatakse seejärel spetsiaalsesse vaiku, tagades seeläbi maksimaalse helikindluse ja termilise stabiilsuse.

Trafo võimsuse osas on näitajad hämmastavad: maksimaalne lubatud võimsus on kuni 2500 W.

Kuna JADIS-võimendid on ainsad maailmas, mis selliseid näitajaid omavad,  tagavad nad fantastilise dünaamika nii bassitoonides kui ka kõrgsagedustes. Jadis võimenditel puudub “oma värving” täielikult, nad taasesitavad heli täpselt nii nagu helilooja on selle salvestanud ja enamik neist töötab puhtas A-klassis.

Nendel põhjustel on see ideaalne võimendi-süsteem igasugusele akustilisele kõlarile, olenemata takistuse “kurvist” , funktsionaalsuse tüübist või tundlikkusest.

Samas kategoorias on veel 14 toodet :